Zvláštní úkazy na nebi

373

Nevysvětlitelné úkazy se množí a navíc to vypadá, že jsou i zřetelnější. Poslední masivně zdokumentovaný případ se odehrál v Texasu 11. 11. 2020. Viz video. Z pohledu biblických proroctví to může mít následující souvislost. Pán Ježíš Kristus hovořil o tom, že v době před jeho návratem na tuto Zem budou mnohá znamení.

Budou znamení na slunci, měsíci a hvězdách a na zemi úzkost národů, bezradných, kam se podít před řevem valícího se moře. Lidé budou zmírat strachem a očekáváním toho, co přichází na celý svět. Neboť mocnosti nebeské se zachvějí.

LUKÁŠ 21,26

To samé popisuje křesťanská autorka Ellen White. Její proroctví z 19. století popisuje zajímavé souvislosti.

Brzy se na nebi objeví nadpřirozené úkazy jako znamení moci démonů, kteří konají zázraky. Ďábelští duchové budou navštěvovat vládce země i celý svět, zahrnou je klamy a budou na ně naléhat, aby se přidali k satanovi v jeho posledním boji proti Boží vládě. Tito satanovi pomocníci oklamou vládce i jejich poddané. Objeví se osoby, které se budou vydávat za Krista a budou vyžadovat tituly a pocty, které patří Vykupiteli světa. Budou konat zázraky uzdravování a budou tvrdit, že mají zjevení z nebe, která budou odporovat výrokům Písma.

Brzy se na nebi objeví nadpřirozené úkazy jako znamení moci démonů, kteří konají zázraky.

VELKÝ SPOR VĚKŮ, STR. 624, ELLEN WHITE

Závěrem

Žijeme v převratné době a neměli bychom se nechat strhnout pouze děním okolo globální pandemické situace. Jde tady o mnohem více. Přichází doba, kdy se na scéně objeví falešný Kristus, bude konat zázraky, bude uzdravovat. Nenechme se svést. Ten opravdový Ježíš Kristus, Boží syn se při svém návratu země nedotkne.

Další úkazy najdete v sekci onprichazi.cz/kategorie/ukazy/

Texty Velký spor věků: www.velkyspor.cz/39-doba-souzeni/

Foto, video: www.youtube.com/watch?v=YNRXzm6zhAs

Předchozí článekPodivná rovnice: Starlink + Neuralink + AI + 6G = ?
Další článekBillie Eilish a její padlý anděl