Velký reset

1009

Velký reset, Nový normál! Dost pravděpodobně se s těmito termíny budeme setkávat stále více. Co ale znamenají? Podle všech dostupných informací se zdá, že někteří světoví lídři usilují o přeformátování světa do Nového normálu. Je to „normál“, který má přinést zásadní změny. V reakci na pandemii se plánuje hromadné očkování většiny světové populace, covid pasy, bezhotovostní platby a to pravděpodobně obličejem. A také se hovoří o Velkém resetu.Walter Veith a Martin Smith toto téma otevřeli v jednom díle pořadu What’s Up Prof?

Není bez zajímavosti, že celé téma Nového normálu je propojeno se Světovým ekonomickým fórem. Nejedná se zrovna o neznámou organizaci. Stojí za povšimnutí, že zmíněné myšlenky zaznívají z úst některých světových lídrů i v souvislost s globálními klimatickými problémy. Co mají ale tyto dvě oblasti společného?

Hledá se řešení na „lepší svět“. Hledá se řešení, jak se vypořádat s kovidem a se stále vážnějšími projevy klimatických změn.Svět rychle směřuje k okamžiku, kdy nástroje zla spojují své síly a snaží se je upevnit. Svět bude brzy ve stavu, kdy bude moci vymáhat poslušnost. Označení znamením šelmy nebudou moci nakupovat ani prodávat. Bude vyžadována poslušnost, která bude mít co do činění s uctíváním. Nezáleží na tom, zda budou lidé věřící či nevěřící. Křesťanská spisovatelka Ellen White před více jak 150 lety napsala, že velké změny ve světě těsně před příchodem Ježíše Krista nastanou velmi rychle.

Brzy nastanou na světě veliké změny a spád posledních událostí bude rychlý.

ELLEN WHITE, SVĚDECTVÍ PRO CÍRKEV 9, STRANA 11

Zdá se, že jsme svědky přesně tohoto. Rychlé změny, svět v turbulencích. Dobrou zprávou je, že tyto těžkosti nebudou trvat věčně. Stejně jako porodní bolesti netrvají věčně.

Svět by se měl připravit na setkání se svým Stvořitelem, který definitivně ukončí zlo, smrt a veškeré trápení.

Nový normál, Světové ekonomické fórum

Nový normál, pořad Sky News

Nový normál, podrobnější video

Foto: Reprodukce Sky News
Video: Otevři svou myslskynews.com.au, Amazing Discoveries

Předchozí článekBillie Eilish a její padlý anděl
Další článekGeneticky vylepšené lidstvo