Setkání s mimozemskou civilizací – co se to děje?

292

Něco z nedávné minulosti

Začneme připomenutím článku z roku 2010, který informoval o překvapující informaci. OSN jmenovala velvyslankyni pro styk s mimozemskými civilizacemi. Článek si můžete přečíst ZDE. Také jsme přinesli řadu zpráv o výskytu podivných úkazů. Najdete je v rubrice Úkazy

Od té doby se ale hodně změnilo. Spojené státy založily novou složku své armády – US Space Force neboli Vesmírné síly Spojených států. Zpráva např. na Lidovky.cz. A třeba také Pentagon založil pracovní skupinu pro zkoumání UFO. Např. na idnes.

Různá pozorování se množí po celém světě a zdaleka se nejedná pouze o nějaké snahy amatérských lovců UFO stát se slavnými. Jsou k dispozici i záběry vojenských letců. V dubnu 2021 Pentagon potvrdil pravdivost záběrů, které předloni pořídil jeden pilot námořnictva. Pravost záznamu stvrdilo i Ministerstvo obrany USA. Jevem se nyní zabývá speciální pracovní skupina Pentagonu. Více např. na: Lidovky.cz.

Co to má společného s druhým příchodem Ježíše Krista?

Je evidentní, že zpráv k tomuto tématu bude stále více. Proč se ale tyto věcí dějí právě teď? V době, kdy svět čelí eskalaci vztahů mezi Ruskem a západem, kdy zdaleka není dořešená problematika pandemie, kdy je zřejmé, že dopady klimatických změn jsou vážné? Odpověď dává pouze Bible a to, co popisuje. Z ní vyplývá, že satan je konspirační velemistr. Jeho spiknutí proti Bohu se projevuje v mnoha sférách a z toho, co v poslední době vidíme, je patrné, že jeho příchod na tento svět v podobě „anděla světla“ je za dveřmi. I proto jsme Pánem Ježíšem varováni, abychom se nedali svést.

Přestože víme, že Bůh stvořil mnoho různých světů (např. Jób 2. kapitola), víme také, že naše spojení s těmito nepadlými světy je do určité doby nemožné. Dokonce jsme se stali jakýmsi divadlem světu i andělům (1K 4,9). Také je z Písma patrné, že veškeré duchovní dění může mít pouze dva zdroje. Boží stranu, Boží anděly, nebo stranu odpadlou, satana a jeho padlé anděly (démony). Podle proroctví z Bible můžeme vědět, že vliv démonických sil bude s postupujícím časem narůstat. Jednak se to bude projevovat ve světě okolo nás, ale také v nadpřirozených úkazech. Křesťanská autorka přibližně před sto lety napsala:

BRZY SE NA NEBI OBJEVÍ NADPŘIROZENÉ ÚKAZY JAKO ZNAMENÍ MOCI DÉMONŮ, KTEŘÍ KONAJÍ ZÁZRAKY.

VELKÝ SPOR VĚKŮ, STR. 624, ELLEN WHITE

Svět se připravuje k závěrečnému svodu, který nebude jednoduchý pro nikoho. I zde je ale dobrá zpráva. Pokud v tom nechceme být sami, můžeme v tom být spolu. Jednak jako lidé, kteří se rozhodli následovat Ježíše Krista, ale především právě s Ježíšem Kristem. On je Pánem pánů a Králem králů proti kterému satan nic nezmůže. (Jan 14,30)

A hle, já jsem s vámi po všecky dny až do skonání tohoto věku.

Matouš 28,20

Právě Ježíš svým příchodem ukončí tyto konspirační praktiky satana a nastolí své království bez bolesti, zla a smrti.


Zdroje:

TODAY, Click on Detroid Local 4, Jeremy Corbel, Jason A

Předchozí článekExpanze vesmíru – záhada pokračuje
Další článekKroupy o velikosti dlaně padaly v Texasu