Pandemická simulace s názvem Event 201 – pár měsíců před skutečnou pandemií

1119

Koronavir CAPS

V říjnu 2019 se v New Yorku uskutečnila pandemická simulace s názvem „Event 201“. V rámci simulace se pracovalo s globální nákazou fiktivním koronavirem CAPS. Ten se přenosem z prasete na člověka rozšířil do celého světa. Lidé, kteří v simulaci onemocněli, měli příznaky podobné chřipce či zápalu plic.

Tvůrce simulace zajímal především ekonomický dopad takové pandemie. Propukla globální finanční krize. Burzy spadly o 20 až 40 procent a globální hrubý domácí produkt poklesl o 11 procent. „Hráči“ v této simulaci byli z různých oblasti. Např. významnými odborníky na epidemie a viry nebo na ekonomiku.

Za akcí stojí John Hopkinsonovovo středisko pro bezpečnost zdraví ve spolupráci s nadací Billa a Melindy Gatesových a Světovým ekonomickým fórem. Stojí za povšimnutí, že tato simulace se konala mnoho měsíců před vypuknutím globální pandemické situace a s mrazivou přesností simulovala to, čeho jsme dnes svědky. Navíc akce podobného typu nevznikají přes noc, ale jejich přípravy se plánují mnoho měsíců předem. Zcela logicky se proto nabízí jednoduchá otázka: věděl někdo, co se bude dít? Nebo je to pouhá prozřetelnost několika vlivných osobností?

Event 201

Doplněno 20. 10. 2020

Začínají se objevovat ověřitelné informace, které zcela jasně ukazují na to, že jakýsi pandemický plán mají mnohé země včetně Německa. Jak je ale možné, že mnoho let staré plány vypadají spíše jako scénáře?

Viz video pod článkem. (Druhé video bylo z YT odstraněno, jednalo se o promo video k fiktivní nákaze fiktivním koronavirem. Asi bylo moc podobné tomu, co se o pár měsíců opravdu stalo.) Naštěstí je k dispozici na bitchute.com – vloženo níže.

https://youtu.be/zUBxp-7nXsM

Zdroj: Osel.cz, centerforhealthsecurity.org

Foto: Pixabay, Tumisu

Předchozí článekZ oceánů se ztrácí kyslík
Další článekSvět čelí závažnému nedostatku vody