Obamovo protiústavní exekutivní nařízení: Pro účely „národní bezpečnosti“ mám absolutní moc nad všemi a vším

189

Reformy.cz – 23. 3. 2012
V pátek, 16. března Obama vydal další ze série protiústavních exekutivních nařízení. Exekutivní nařízení ‘Národní obrana a připravenost zdrojů’ dovoluje vládě zabavit majetek bez spravedlivého procesu pod řízením Janet Napolitano a Oddělení národní bezpečnosti.

Jednotlivé oblasti působnosti jsou pak delegovány příslušným ministrům – zemědělství, energie, přepravy, obrany a obchodu. Obamovo exekutivní nařízení dovoluje prezidentovi „provést akce nezbytné k zajištění dostupnosti adekvátních zdrojů a produkčních možností, včetně služeb a kritických technologií, pro požadavky národní obrany“ v případě „potenciální hrozby pro bezpečnost Spojených států.“

Jakýkoliv zákon vydaný exekutivou je přitom dle Ústavy vytvořený mimo jurisdikci a je dle definice vlastizradou, neboť Ústava Spojených států jasně a nezpochybnitelně říká „Veškerá legislativní moc bude dána Kongresu Spojených států, který se bude skládat ze Senátu a Sněmovny reprezentantů“, nikoliv tedy prezidentovi. Jedná se v podstatě o stanné právo, avšak v tomto případě je možné ho aplikovat i bez vyhlášení války (které už tak jako tak není v módě), například při ekonomickém stavu nouze, známého také jako ekonomický kolaps.

Co přesně toto protiústavní nařízení umožňuje? Dává prezidentovi moc na konfiskaci a alokaci v podstatě čehokoliv, od vodních zdrojů, potravin, zařízení na produkci potravin, hospodářských zvířat, farmářského vybavení, hnojiv, veškerých forem energie, přepravy, služeb a továren včetně potřebných materiálů kdykoliv to uzná za vhodné. Umožňuje také vymáhat brannou povinnost a vágně zmiňuje organizování amerických občanů do pracovních táborů k naplnění „pracovních požadavků“ pro účely „národní obrany.“ Nutno dodat, že interpretace „národní obrany“ je plně v kompetenci prezidenta Spojených států. Jedná se o absolutní moc nad všemi zdroji USA, včetně těch lidských.

Celá zpráva na Reformy.cz, či na Britských listech,
podobně např. na Thenewamerican.com

 https://dotsub.com/media/1e247415-58f2-4aa9-afc1-680c43eb4017/embed/

 

Poznámka:
Je až neuvěřitelné, co se děje. V tichosti se připravuje půda pro ovládnutí a zneužití Ameriky v podstatě několika lidmi. Navzdory tolika důkazům si však hodně lidí myslí, že se jedná o konspirační teorie. Brzy budou překvapeni!

Bible jasně hovoří, že Amerika (ne Američané) je šelma z knihy Zjevení 13. kapitola, která bude jakýmsi policistou vynucujícím poslušnost druhé šelmě (politicko-náboženské moci papežství). Poslušnost bude spočívat mj. v tom, že celý svět bude nucen uctívat neděli.

Aby Amerika mohla něco vynucovat a někoho nutit (včetně vlastních lidí), musí k tomu mít moc. A právě v současné době ji získává. Přijímá se legislativa, která připravuje prostor pro stíhání „neposlušných a nežádoucích“ lidí.
Zatím pod rouškou boje proti terorismu.

Jediná rada závěrem: studujme Bibli a přilněme ještě více ke Králi všech králů – Ježíši Kristu.

Brzy přijde, ukončí tyto lidské zkorumpované systémy a nastolí své království plné lásky!

Předchozí článekSvět ve válce
Další článekMiami i Bombaji hrozí zkáza, tropické bouře zesílí a bude více záplav