Obama: Amerika ovlivní uspořádání Asie a Tichomoří

231

„Asie a Tichomoří jsou nyní nejvyšší prioritou pro bezpečnostní politiku USA“, prohlásil americký prezident Obama v projevu v australském parlamentu. „Spojené státy budou hrát větší a dlouhodobou roli při formování tohoto regionu a jeho budoucnosti“, pokračoval.

Obama již ve středu oznámil, že USA plánují posílit jednotky v Austrálii o 2500 vojáků. Agentura Reuters poznamenala, že jde o největší rozmístění amerických sil v této zemi od druhé světové války. Podle Číny je tento krok USA v rozporu s myšlenkou míru a rozvoje a zasloužil by pečlivější zvážení.

Více z projevu prezidenta USA Baracka Obamy na  ihned.cz, BBC

Poznámka
Biblické proroctví říká, že Amerika bude hrát zásadní světovou roli ve vynucování poslušnosti – klekání před první šelmou (papežstvím), budování její sochy (odpadlý protestantismus) a s tím souvisejícím vymáháním znamení neboli cejchu šelmy (uctívání neděle).

Prohlášení amerického prezidenta jasně říká, že USA nehodlají zůstat „doma“. Vliv USA tak postupuje do celého světa a zřetelně se začíná rýsovat proroctví, které je v Bibli zaznamenáno téměř 2.000 let.

  • Zjevení Janovo 13:11 – 17
    Vtom jsem viděl jinou šelmu, jak vyvstala ze země: měla dva rohy jako beránek, ale mluvila jako drak. Z pověření té první šelmy vykonává veškerou její moc.
    Nutí zemi a její obyvatele, aby klekali před první šelmou, které se zahojila její smrtelná rána. A činí veliká znamení, dokonce i oheň z nebe nechá před zraky lidí sestoupit na zem. Bylo jí dáno dělat znamení ke cti první šelmy a svádět jimi obyvatele země; rozkazuje obyvatelům země, aby postavili sochu té šelmě, která byla smrtelně zraněna mečem, a přece zůstala naživu. Je jí dáno, aby do sochy té šelmy vdechla život, takže ta socha mluvila a vydala rozkaz, že zemřou všichni, kdo před ní nepokleknou. A nutí všechny, malé i veliké, bohaté i chudé, svobodné i otroky, aby měli na pravé ruce nebo na čele cejch, aby nemohl kupovat ani prodávat, kdo není označen jménem té šelmy nebo číslicí jejího jména.

 

Předchozí článekČtvrtině savců hrozí vyhynutí
Další článekEU totalita a konec demokracie?