Gerald Celente: Žádné daně, žádný sex. Jen válka!

256

Rozhovor s předním světovým prognostikem, který předpověděl několik podstatných finančních událostí, vyšel na webu Zvědavec.org. Velmi otevřené názory o světové ekonomice, politice a tom, co tento svět čeká. Doporučujeme dočíst až do konce.

Zvědavec.org – 2. září 2011
Gerald Celente (na snímku), proslulý trendový prognostik z USA, vidí nejbližší budoucnost bledě: „Celá Amerika už jen posluhuje dluhu. Všichni pracují na banky. Až se země zhroutí, nastane celosvětově období temna podobně jako po pádu Říma.“

V jarním vydání vašeho magazínu Trends Journal předpovídáte světu brzký příchod „velké války“. Proč?

Když se podíváte do historie, co následuje po období ekonomických obtíží a propadů? Když trhy v roce 2008 zkolabovaly, nastala panika. Rok 2009 byl rokem celosvětových sanací a stimulů. Nafoukla se sanační bublina, jak jsme ji nazvali. Říkali jsme, že až tato bublina splaskne, až už se vládám nebude dostávat dalších peněz na stimulace, přijde nezbytně válka. K tomu to nyní směřuje.

Vážně?

Jen si všimněte těch lidí, co jsou ve vládách. Jsou to sociopati. Zajímají se pouze o svůj prospěch a klamou sami sebe. Když jste sem přijel, vystoupil jste snad z jumbo jetu a rozvinuli před vámi červený koberec? Vyhrávala k tomu snad hudba? Ten jejich sebeklam, pocit vlastní důležitosti, je obrovský. A hrozně nesnáší, když ztrácí. Když ztrácí moc. A lidé, jejichž zájmy hájí, zase nesnášejí finanční ztráty. A ty finanční ztráty nyní jen tak neustanou. Organizace jako Mezinárodní měnový fond nebo Evropská měnová unie jen zachraňují velké korporace, banky, finanční a investiční instituce, které špatně investovaly. To je proti jakýmkoli pravidlům byznysu. Sanují ovšem jen své kamarády. Když kamarádi přijdou o peníze, politici je vezmou od řadových občanů, a kamarády zahojí. A říkají tomu úsporná opatření.

Žádné nové daně, žádný sex

Co bude spouštěčem té války, záminkou pro ni?

Ano, války často začínají umělými aférami. Incident v Tonkinském zálivu, jímž začala válka ve Vietnamu, se nikdy nestal. Zvěsti o tom, že Saddám Husajn disponuje zbraněmi hromadného ničení a má vazby na Al-Kajdu – tak tomu také nikdy nebylo. Ničemu, co vláda říká, nevěřím. Žádné nové daně, žádný sex s Monikou Lewinskou, Saddám a Al-Kajda. Je to jedna lež za druhou. Co bude spouštěčem? Nevím. Nejpravděpodobněji půjde o válku v Íránu.
(ZDÁ SE, ŽE I ZDE MÁ PAN CELENTE PRAVDU. NAPOVÍDÁ TOMU ČERSTVÁ ZPRÁVA, ŽE SARKOZY PŘIPOUŠTÍ PREVENTIVNÍ ÚTOK NA IRÁN. Např. ZDE. Položte si také otázkum co znamená absurdní pojem „preventivní útok“?! pozn. redakce)

Proč?

Proč Spojené státy stále prosazují sankce proti Íránu? Čím se Írán tak moc provinil vůči mezinárodnímu společenství? Jen se podívejte, co dělá takový Izrael! Co dělají Spojené státy! Co jiného Írán udělal, než že donutil šáha, aby opustil úřad, který pro něj ukradli v roce 1953 USA a Velká Británie, když svrhly demokraticky zvolenou Mosaddekovu vládu? Co tedy Írán provedl? Všechno je to jenom o ropě! Myslíte, že by Spojené státy teď byly v Iráku, kdyby jeho hlavním vývozním artiklem byla brokolice a kdyby neseděl na druhých největších zásobách ropy na světě?! Takže spouštěčem bude pravděpodobně Írán, Blízký východ a nějaký teroristický útok proti Spojeným státům.

Začne válka ještě za Obamova úřadování v Bílém domě?

To je obtížné říci. On ale určitě dělá všechno možné, aby se tak stalo – vysílá třeba do Afghánistánu další vojáky, 38tisíc mužů. Spojené státy totiž momentálně ztrácejí ve dvou zásadních válkách – v Iráku i v Afghánistánu. Předpovídali jsme, že ty války prohrají, už hned jak začaly. Můžete si to ověřit – je to vytištěno černé na bílém. Američani jsou váleční looseři. Poslední válka, kterou vyhráli, byla druhá světová. Nedokážou skoncovat s pár bosými chlapíky někde v Kandaháru. Dochází to už sakra někomu?!

Celý článek na Zvědavec.org

Poznámka
Je zarážející, jak většina lidí stále věří některým pohádkám ze strany vlád, politiků a médií. Jen proto, že to říkají v televizi. Opravdu nám to stačí? Vždyť víme, jak dopadá bezduchá důvěra.

Sice povstává mnoho lidí z různých kruhů, kteří upozorňují na to, že s námi média a politici nehrají férovou hru, že tvoří jakási společenstva, a že hlavním motivem mnohých je moc. Ale tito lidé upozorňující na reálný stav společnosti jsou mnohými označováni za milovníky konspiračních teorií.

Je opravdu naivní si myslet, že o získání moci (například globální) nikdo neusiluje, že všichni mluví pravdu (např. v televizi) a že všem jde o naše dobro (např. korporacím a politikům)…
Přátelé, probuďme se!!!

  • 1 Korintským 4:5 
    Nevyslovujte proto soudy předčasně, dokud Pán nepřijde. On vynese na světlo to, co je skryto ve tmě, a zjeví záměry srdcí; tehdy se člověku dostane chvály od Boha.
  • 1 Tesalonickým 5:21-22
    Všecko zkoumejte, dobrého se držte;
    zlého se chraňte v každé podobě.

Tento svět nikdy nenabídne pokoj a klid. To čeká spasené až vstupem do věčného království. Jsme poutníky na cestě do zaslíbené země a nemáme se na tomto světě zabydlovat.

Žijme, radujme se, ale směřujme do Božího království a zvěme všechny okolo nás!

 

Předchozí článekBenedikt XVI. přirovnal Pannu Marii k arše úmluvy
Další článekPříroda decimuje USA jedním extrémem za druhým