Za posledních 7 dnů 653 zemětřesení!

75

V srpnu byl zaznamenán dramatický nárůst počtu zemětřesení o síle M2,5+. Možná jste si toho všimli. Namátkou uvádíme některá z nich: Filipíny – M7,6; Norsko – M6,8; El Salvador  –  M7,4; Indonésie – M6,6.

Začátkem srpna 2012 se počet zemětřesení pohyboval okolo 200 za týden, poté stoupl na přibližně 300, ale v současné době je za posledních 7 dnů registrováno 653 zemětřesení o síle M2,5+. Jejich počet navíc roste!

Například v Norsku zaznamenali 30. 8. zemětřesení o síle M6,8, což je jedno z nesilnějších zemětřesení, které kdy bylo v Norsku zaznamenáno.

Roj více jak 300 zemětřesení zaznamenali minulý týden v Jižní Kalifornii. Vzaly tak za své původní odhady, které předpovídaly,  že tento roj zanikne po 100 zemětřeseních.

V návaznosti na nejnovější události japonská vláda zveřejnila upozornění, které varuje před možným ohromným zemětřesením v Tichém oceánu. Katastrofický scénář počítá s možností podmořského zemětřesení o síle M9, které by vyvolalo obří cunami a mohlo usmrtit 320.000 obyvatel. Úřad vlády by tyto hypotetické katastrofy očekával v případě, že by zemětřesení udeřilo v noci v zimním období, kdy by vlny silným větrem mohly dosáhnout výšky až 34 m. Více ZDE

Obsáhlá databáze včetně map a tabulek je na stránkách United States Geological Survey (USGS), což je americká nezávislá vědeckovýzkumná vládní agentura, a je součástí struktur Ministerstva vnitra.
http://earthquake.usgs.gov/earthquakes/map/

Poznámka
Jak můžeme ve světle výše uvedených skutečností chápat slova Pána Ježíše o tom, co se bude dít před Jeho příchodem?

  • Marek  13:8
    Povstane národ proti národu a království proti království, v mnohých krajinách budou zemětřesení, bude hlad. To bude teprve začátek bolestí.
  • Lukáš  21:11
    budou veliká zemětřesení a v mnohých krajinách hlad a mor, hrůzy a veliká znamení z nebes.

 

Předchozí článekRekordně taje led v Arktidě a radikálně mění naše počasí. Vlády ani občané nedělají nic
Další článekNové mraky?