Wicca a čarodějnictví na vzestupu

107

Wicca je v Americe nejrychleji rostoucím náboženstvím a někteří křesťanští odborníci  očekávají, že se začátkem 21. století stane po křesťanství a islámu třetím největším náboženstvím v USA.

Podle spoluzakladatele jedné z čarodějnických škol je v samotných USA více než 200.000 registrovaných čarodějnic a čarodějů a 8 milionů praktikujících jedinců. V příštím desetiletí bude prý zapotřebí tisíců učitelů, kteří budou schopni uspokojit poptávku a školit Wicca.

Tisková zpráva čarodějnické školy také hovoří o tom, že Amerika je na pokraji probuzení a objevení vnitřního kouzla, což souvisí s celosvětově se měnícím způsobem víry.
Celá zpráva ZDE

Wikipedie:
Moderní čarodějnictví je označení pro širokou škálu novopohanských tradic, které se snaží navázat na evropské tradice lidové přírodní magie. Nejznámější z nich je Wicca založená v polovině 20. století ve Spojeném království Geraldem Gardnerem.

Poznámka
Položte si otázku: Mají tituly jako Harry Potter nebo Pán prstenů nějaký vliv na duchovní nasměrování mládeže???
Výše uvedená skutečnost jen potvrzuje, že ano. Milióny mladých lidí po celém světě sní o tom být jako kouzelník Harry Potter. A současný svět jim to masivně umožňuje. Tisíce učitelů Wicca jsou pouze částí z této ohromné mozaiky okultní reality.

Bible hovoří jasně i v této předpovědi a říká, že před druhým příchodem Ježíše Krista odpadne mnoho lidí od své víry a to díky démonickým naukám.  Pokud si uvědomíme, že např. USA jsou původně protestantskou (křesťanskou) zemí, je tento posun masivně znát.

  • 1 Timoteovi 4:1
    Duch říká jasně, že v posledních časech někteří lidé opustí víru, aby následovali bludné duchy a démonické nauky.

Ovšem tento stav se týká celého světa! Čarodějnictví a Wicca jsou jedny z mnoha okultních oborů, které slouží ke svedení a ničení lidí.  Autorem těchto směrů není nikdo jiný než padlý cherub Lucifer, satan, neboli ďábel, přestože někteří přívrženci a praktikanti těchto okultních praktik ani netuší, komu vlastně slouží.

Pán Ježíš Kristus o satanovi říká, že je vrah a lhář:

  • Jan 8:44 
    Váš otec je ďábel a vy chcete dělat, co on žádá. On byl vrah od počátku a nestál v pravdě, poněvadž v něm pravda není. Když mluví, nemůže jinak než lhát, protože je lhář a otec lži.

Satan tak klame lidi a přivádí je k věčné smrti. Současně masivně připravuje půdu pro svůj závěrečný výstup, kdy se bude snažit napodobit druhý příchod Ježíše Krista.

  • 2 Korintským 11:14 
    A není divu, vždyť sám satan se převléká za anděla světla;

Jedinou cestou z tohoto duchovního labyrintu je
POUZE KRÁL KRÁLŮ A PÁN PÁNŮ
JEŽÍŠ KRISTUS!

Předchozí článekVatikán znovu volá po světové autoritě a světové bance
Další článekPapež sedmým nejmocnějším mužem světa