Vymítání ďábla po Česku: Co se odehrálo ve Vranově nad Dyjí?

206

Vymítání ďábla v kostele ve Vranově nad Dyjí, které někdo tajně natočil, vzbudilo velké emoce i diskuse. Církev se proto o exorcismu rozhodla otevřeně promluvit. Církevní hodnostáři přiznávají, že se setkávají s případy, nad kterými zůstává až rozum stát. Potvrdil (papežský kaplan), že při vymítání se dějí nepochopitelné věci. „Ta osoba hovoří neznámými jazyky, má obrovskou sílu, jsou známé případy kdy levituje,“ říká… Celá zpráva ZDE.

Jak je to ve 21. století s posedlostí, nadpřirozenými projevy duchovního světa, s Božími nebo padlými anděli? Úplně stejně jako za dob Pána Ježíše.
V poslední době jsem se dověděl řadu různých a mnohdy nepříjemných zkušeností lidí, kteří „ničemu nevěří“ a přitom se jim dějí nepříjemné nadpřirozené věci. Vidí různé postavy, hýbou se jim doma předměty, zapínají a vypínají se jim doma světla, televize apod. Vnímají, nebo vidí přítomnost někoho v místě, kde spí, dokonce se budí s jinak naskládaným prádlem apod. V mnoha z těchto případů se jedná o reálný problém, který pochází ze stejného zdroje, jako posedlost. Jsou to padlí andělé potažmo jejich nejvyšší – ďábel. Častokrát tento problém začíná „nevinným“ zúčastněním se na nějakém seanci, vyvolávání duchů apod.

Nic nového pod sluncem, možná kromě intenzity a rozsahu, v jakém tyto věci můžeme dnes pozorovat. V Bibli je popsáno několik případů, kdy Pán Ježíš konfrontoval démony, kteří posedli konkrétní lidskou bytost.  Asi nejznámější příběh posedlosti a následně vymítání Bible popisuje v Lukášově evangeliu. Pán Ježíš přichází osvobodit posedlého v Gerase. Lukáš 8,30.

Někteří lidé se snaží tyto záznamy zlehčit, či „moderně“ vysvětlit např. tím, že se jedná o popis určité nám dnes již známé nemoci jako je schizofrenie apod. činí tak ke škodě lidí, kterých se to týká, protože jim nebude ukázáno na správné a jediné řešení – moc JEŽÍŠE KRISTA. Jestli démoni (padlí andělé) museli poslechnout Ježíše Krista tehdy, čím spíše musí nyní, když je zpět po pravici Boží?! Z příběhu v Gerase je zřejmé, že Ježíš s démony komunikuje přímo. Logicky komunikuje s inteligentní bytostí a také ji přikazuje, aby opustila posedlého muže.

Každý může prosit o zachraňující moc JEŽÍŠE KRISTA a to PŘÍMO!!! Přímluvných modliteb, půstů a společného úsilí dalších křesťanů je třeba, ale ten, kdo osvobozuje není kněz, křesťan, nebo někdo z lidí. Nejsou to ani různé předměty. Je to pouze JEŽÍŠ. Velmi otevřeně a užitečně o tom hovoří kniha Kouzlo pověry. Je to realita duchovního života!

Pokud prožíváte problém, který jeví znaky vlivu démonů, proste o pomoc JEŽÍŠE KRISTA. Přímo!!! ON jediný má moc Vás osvobodit, ON jediný má moc Vás ochránit. ON má také moc Vás setkat s lidmi, kteří Vám budou oporou.

S přibývající dobou bude těchto projevů stále více. Přimkněme se ještě více k Ježíši Kristu, Králi králů a Pánu pánů!

Předchozí článekAmerika a Vatikán usilují o „Globální pakt světových náboženství“
Další článekZdraví planety Země