Velká tajemství není nutné střežit – veřejnost jim neuvěří

95

Uznávaný teoretik médií McLuhan vyslovil již před lety základní poučku: „Střežit je nutno jen malá tajemství, velké tajemství bude střežit sama veřejnost tím, že jim odmítne věřit“.
Jinými slovy, velká tajemství není třeba složitě utajovat, sofistikovaně konspirovat, detailně inscenovat.

Z požáru Říšského sněmu obvinila goebbelsovská propaganda komunisty. Nacisté potřebovali záminku, aby se mohli razantně vypořádat s konkurenčním diktátorským systémem.

Nejlepší cestou, jak jedním úderem zmanipulovat domácí i světové veřejné mínění, byla inscenace dechberoucího divadla, útoku na symbol německé státnosti. Nebylo k tomu třeba složité konspirace. Představa, že tento neuvěřitelný čin zorganizovala sama nacistická propagandistická mašinérie, byla pro zraněné německé vlastenecké cítění nemyslitelná.

Zrovna tak 11. září v USA. Důkazy o tom, že celá událost nemohla být tak, jak ji média oficiálně vysvětlují, naleznete na webu AC24.cz.

Nové zajímavé informace v této souvislosti přináší Dr. Steve R.Pieczenik.

Zvědavec.org – 16. 5. 2011
Vysoký vládní insider: Bin Laden zemřel v roce 2001
11. září byla operace pod falešnou vlajkou

Vysoký činitel americké vlády, Dr.Steve R.Pieczenik, jenž zastával řadu vlivných pozic pod třemi různými prezidenty a stále pracuje pro ministerstvo obrany, sdělil v rámci show Alexe Jonese šokující informaci o tom, že Bin Laden zemřel v roce 2001, a že je připraven toto dosvědčit před velkou porotou. Pieczenik rovněž prohlásil, že mu bylo řečeno jedním z nejvýše postavených generálů, že 11.září byla operace pod falešnou vlajkou, práce zevnitř (inside job).

Pieczenika nelze označit jako „konspiračního teoretika“. Sloužil jako sekretář tajemník vlády v rámci tří různých administrativ, za Nixona, Forda a Cartera. Pracoval rovněž pro Reagana a Bushe seniora a stále ještě pracuje jako konzultant pro ministerstvo obrany. Pieczenik dříve sloužil u US Navy v hodnosti kapitána a je nositelem dvou prestižních ocenění Harry C. Solomona na Harvardově škole medicíny. Je zároveň nositelem dvou titulů PhD a MIT.

Pieczenikovi nabídl místo Lawrence Eagleburger, který ho zaměstnal jako tajemníka sekretáře pro státní management. Pieczenik se zabýval rozvojem “základních principů psychologické války, boje s terorismem a strategií a taktikou pro mezikulturní vyjednávání v rámci amerického ministerstva zahraničí. Pieczenik se rovněž zabýval vývojem strategií pro záchranu rukojmí. Tato strategie byla později uplatňována po celém světě.

Pieczenik rovněž pracoval jako starší vládní plánovač pod Henry Kissingerem, Cyrusem Vancem, Georgem Schultzem a Jamesem Bakerem. Pracoval rovněž v rámci kampaně George W. Bushe proti Al Goreovi. Jeho věrohodnost podtrhuje rovněž fakt, že je jedním z lidí s největším množstvím kontaktů ve zpravodajských kruzích za více než 30 let.
Celá zpráva na Zvědavci ZDE

Zajímavá je také reakce Karla Schwarzenberga na výroky prezidentova vicekancléře Petra Hájka, který označil život a smrt teroristického vůdce Usámy bin Ládina za mediální fikci. Více ZDE


Poznámka:
Souvislost mezi USA a biblickým proroctvím naleznete např.  na NeuvěřitelnáOdhalení.cz

Foto: Flickr

Předchozí článekRingo Čech a Karel Gott přemítají o budoucnosti světa
Další článekBlíží se Milénium