Vatikán k OSN: „proč nejsme schopni ustanovit globální vládu?“

80

Šéf zahraniční politiky Vatikánu při svém proslovu ve Valném shromáždění OSN hovořil o tom, že mírová role OSN je ohrožena celosvětovou „krizí důvěry“ v základní morální principy OSN a že je poslání OSN do určtité míry překonané.

Ve svém projevu ve francouzštině vzdal arcibiskup Dominque Mamberti hold úloze, kterou OSN sehrála od svého vzniku na vytváření světového míru. Ale dnes je podle něj OSN „zbaveno schopnosti sjednocovat, kterou by legitimně mělo mít“ z důvodu nedostatku jasných mezinárodních dohod stojících na mravních zásadách.

Arcibiskup položil otázku „Čím to je, že navzdory všeobecnému přijetí Charty OSN a základních dohod nejsme schopni nastolit reálný a spravedlivý systém světové vlády?“

Více na Catholicculture.org


Poznámka:
Pokud OSN již nemá sílu pro sjednocení a vytvoření míru na zemi, kdo bude onou silou a dostatečnou autoritou?

Co říká Bible?
Šelma z moře (papežství) svou moc dočasně ztratila v roce 1798. Bible však oznamuje, že tuto moc ještě na krátký čas získá zpět. Dokonce v určitou dobu dostane papežství moc vládnout společně s deseti králi. Těsně před druhým příchodem Ježíše Krista.

  • Zjevení Janovo  13:3
    Jedna z jejích hlav vypadala jako smrtelně raněná, ale ta rána se zahojila. A celá země v obdivu šla za tou šelmou;
  • Zjevení Janovo  17:12
    Deset rohů, které jsi viděl, je deset králů, kteří se ještě vlády neujali, ale v jedinou hodinu přijmou královskou moc spolu se šelmou.

Žijeme ve výjmečné době, kdy se nám před očima naplňují některá biblická proroctví. Měli bychom je s pokorou studovat, abychom dobře chápali, co se děje a to, co se dít bude. Jinak se může stát, že budeme vážně zaskočeni přicházejícími událostmi.

Předchozí článekKam nepozveme Boha, tam se vnutí ďábel
Další článekCírkev v Polsku varuje před Halloweenem, prý je okultní