V USA byl prezentován projekt pomníku satanovi

110

Americká organizace satanistů s názvem „Chrám satana“ prezentovala projekt satanova pomníku, který hodlají postavit před budovou Kapitolu v Oklahomě, kde sídlí vláda státu.

Zástupci Chrámu satana chtějí tuto více než dvoumetrovou sochu instalovat vedle již stojících desek s Božím desaterem. Argumentují Prvním dodatkem Ústavy Spojených států amerických, který hovoří mj. o svobodě vyznání.

Satan je zobrazen v podobě Baphometa, tvoru s kozlí hlavou, ženským tělem, rozdvojenými kopyty a párem křídel. Baphomet sedí na trůnu obklíčený usmívajícími se dětmi.

Monument má hrát také funkční úlohu: lidé každého věku si budou moci sednout si na klín Satanovi, aby se oddali úvahám a dostali inspiraci, říkají autoři projektu.

Zpráva na Czech.ruvr.ru, podobně Business Insider, News9.com nebo Vigilant Citizen

Poznámka
Nemělo by nás překvapit, že ďábel (satan) jako pán tohoto světa zde má své lidi a mocný vliv. Samotný Ježíš Kristus o ďáblu hovoří jako o vládci tohoto světa, který zaslepuje mysl lidí. Dobrou zprávou je, že satanovi  zbývá už velmi málo času.

Brzy přijde věčné království Krále králů a Pána pánů Ježíše Krista.

  • Jan 14,30 | Již s vámi nebudu mnoho mluvit, neboť přichází vládce tohoto světa.
  • 2K 4,4 | Bůh tohoto světa oslepil jejich nevěřící mysl, aby jim nevzešlo světlo evangelia slávy Kristovy, slávy toho, který je obrazem Božím.
Předchozí článekLetos padlo nejvíce maximálních rekordů od roku 1947
Další článekOtrávení Pacifiku