V Rusku se šíří panika z konce světa, zasáhnout už musel ministr i parlament

79

iHNed.cz – 2. 12. 2012
Blížící se konec mayského kalendáře vyvolal davové šílenství v některých oblastech Ruska. Lidé tam začali skupovat potraviny kvůli hrůze z apokalypsy, obavy mají i lidé ve vězení. Poslanci proto vyzvali média, aby teorie o konci světa nešířily.

V Rusku čím dál víc lidí podléhá panice před blížícím se 21. prosincem, kdy má podle některých výkladů mayského kalendáře nastat konec světa. Situace už zaměstnává i vysoké úředníky a politiky.

Veřejnost musel uklidňovat ministr pro mimořádné situace, poslanci Státní dumy i představitelé pravoslavné církve, napsal ve své reportáži americký deník The New York Times.

Rusko se muselo apokalyptickými náladami začít zabývat na nejvyšší úrovni. Ministr pro mimořádné situace Vladimir Pučkov minulý týden spoluobčany uklidňoval a vzkázal, že ačkoli má jednoduchý přístup k odborným i důvěrným informacím, konec světa nic nenaznačuje.
Celá zpráva ZDE

Poznámka
Nejedná se o nic jiného než o práci satana, který se snaží zmást lidi dalším „zaručeným“ koncem světa! Jen vloni jich bylo několik a přičinil se o to např. Harold Camping. Satan ví, že mu zbývá málo času a snaží se odvést pozornost od skutečného konce tohoto světa – druhého příchodu Ježíše Krista. Nemusíme se připravovat na 21.12.2012, ale na setkání s  Králem králů a Pánem pánů Ježíšem Kristem – naší jedinou nadějí pro budoucnost.
Jsme připraveni?

Předchozí článekTomský: EU ničí křesťansko-židovské pojetí světa
Další článekČip pod kůží: reálná budoucnost platebního styku