Stupňující se projevy moci satana

64

MFDnes – 25. 2. 2011
Vidí UFO. Bude to nová diagnóza?

Vidí létající talíře, zničehonic se roztřesou po celém těle, cítí, že dokážou předpovídat budoucnost. Lidí s podobnými prožitky u nás podle odborníků přibývá a neznamená to, že by se zbláznili. Procházejí – odborně řečeno – psychospirituální krizí.

Ve Spojených státech je tento problém oficiálně popsanou diagnózou. Může se projevit třeba tím, že i zavilý ateista začne mít halucinace s duchovními motivy. Nemoc v magazínu ONA DNES popsala manželka hudebníka Davida Kollera Sylva. „Jako byste měli šílený sen, vzbudíte se, ale ten sen pokračuje dál. Bylo mi zle, nedokázala jsem rozeznat, co je reálné a co ne. Končilo to tím, že na mě mluvil i kartáček na zuby,“ popsala. Skončila na psychiatrii, kde se jí snažili pomoci prostřednictvím léků.
Jiný muž zase popsal intenzivní zážitek, kdy cítil, že ho ohrožuje černá magie.
Celá zpráva ZDE

Stále častěji se objevují duchovní bytosti. Např.:
FoxNews – 7. 2. 2011
Bezhlavý duch donutil vedení parku k přesunu dráhy
Vlastníci Thorpe Park v Anglii se rozhodli, že přesunou stvabu nové dráhy do jiné lokality. Důvodem je fakt, že se v místě stavby byl pracovníky viděn bezhlavý duch.
Celá zpráva ZDE

Tyto události jsou projevem moci satana, který čím dál viditelněji působí na tomto světě. Mnoho lidí pocítí konflikt se silami zla například po účasti na spiritistické seanci, po návštěvě různých šarlatánů, věštců apod. Bůh před tímto jasně varuje!

Deuteronomium 18:10 – 12
Ať se u tebe nevyskytne nikdo, kdo by provedl svého syna nebo svou dceru ohněm, věštec obírající se věštbami, mrakopravec ani hadač ani čaroděj ani zaklínač ani ten, kdo se doptává duchů zemřelých, ani jasnovidec ani ten, kdo se dotazuje mrtvých. Každého, kdo činí tyto věci, má Hospodin v ohavnosti. Právě pro tyto ohavnosti Hospodin, tvůj Bůh, před tebou vyhání ony pronárody.

Bible také jasně hovoří o stavu po smrti – „mrtví nevědí zhola nic“ – tedy spí. (Kaz 9:5).

S postupujícím časem budeme svědky ještě mocnějších projevů satana a jeho padlých andělů.

Přes tyto informace je třeba si uvědomit, že jediný, kdo může s uvedenými problémy pomoci a každého z nás chránit, je Král králů a Pán pánů Ježíš Kristus, jehož druhý příchod je již za dveřmi!!!

Předchozí článekSvět je systematicky sjednocován a připravován pro finální scénu
Další článekNeděle (jako den volna) slaví narozeniny