Skoro polovina Němců by se vzdala suverenity výměnou za stabilitu

74

Novinky.cz – 8. 7. 2012
Téměř polovina Němců je ochotna vzdát se části národní suverenity a předat ji centralizovanému úřadu v Bruselu, pokud by to znamenalo, že v Evropské unii zavládne větší finanční stabilita.

Ukazují to výsledky průzkumu veřejného mínění, který pro časopis Focus provedl institut Emnid. Své názory v průzkumu 4. a 5. července prezentovalo zhruba 1000 Němců.

Další části národní suverenity je ochotno se vzdát zhruba 49 procent respondentů, kteří se průzkumu zúčastnili. Proti jich bylo asi 44 procent. Více pravomocí Bruselu je ochotna dát i kancléřka Angela Merkelová, které těsnější politickou a ekonomickou integrací podmiňuje i myšlenku vydávat v budoucnu společné dluhopisy za celou eurozónu.

Ochotu vzdát se další části suverenity ukazují hlavně voliči sociální demokracie (SPD), Zelených a Levice. Mnohem opatrnější k takovým požadavkům jsou voliči koaličních stran.

Zhruba 63 procent respondentů, kteří se hlásí k vládní Svobodné demokratické straně (FDP), se další suverenity už vzdát nechtějí. To jen podtrhuje potíže, jimž Merkelová čelí ve snaze prosadit těsnější politickou unii. Proti Merkelové v Berlíně narůstá odpor už i kvůli tomu, jak její vláda řeší krizi v eurozóně.
Celá zpráva ZDE

Poznámka
Je naprosto zřejmé, co se děje. Lidé jsou ochotni vzdát se svých národních a také osobních svobod za údajnou „stabilitu“!!!

Po pádu dvojčat začalo období, ve kterém jsou občané USA, ale i jiných států, masivně připravováni o svobodu ve jménu „bezpečí a stability“. Viz článek Velká tajemství není nutné střežit – veřejnost jim neuvěří, Amerika – šelma s rohy beránka, nebo více článků. A situace graduje – viz nové zákony prezidenta Obamy.

Podobný vývoj je patrný také na ekonomickém poli, kdy státy padají jeden za druhým do dluhových krizí. Žel nepadají pouze státy, ale především konkrétní lidé, kteří by si pochopitelně přáli těžkosti nějak vyřešit. Proto jsou ochotni dokonce se vzdát části svých svobod – „jen když někdo problémy vyřeší.“

I v tomto případě se opakuje historie a vzniká ideální podhoubí pro nástup totalitního režimu. Svět tak čeká na svého zachránce, tentokrát globálního. Viz např. článek Hledá se ekonomický „spasitel“. Přijde?

Než přijde opravdový a jediný zachránce světa Pán Ježíš Kristus, přijde falešný Kristus a celý svět  bude nucen klanět se šelmě z knihy Zjevení (papežství) tím, že bude povinně uctívat to, co je potvrzením její autority  – tedy neděli. Nevěříte? Podívejte se do rubriky Nedělní zákony.

Žádný z lidských systémů nemůže stabilitu trvale poskytnout. Jediný opravdu stabilní systém je systém Božího království založený na lásce a úctě ke Stvořiteli a všemu stvořenému. Svým životem na zemi nám to ukázal Ježíš Kristus.

Chcete být součástí věčného světa, kterému vládne Bůh lásky? Pokud ano, platí pro vás zaslíbení:

  • Jan 3:36 
    Kdo věří v Syna, má život věčný. …
  • Marek 16:16
    Kdo uvěří a přijme křest, bude spasen; …

 

Předchozí článekHledá se ekonomický „spasitel“
Další článekStále častěji se objevují zprávy o vlivu satana