Šarlatovému písmenu zatím nikdo nedokázal čelit. Použijí teď USA tuto ekonomickou superzbraň?

100

(Novinky.cz) Spojené státy mají mocný ekonomický nástroj, jak pomalu, ale jistě uzavřít ruským bankám, firmám a státním organizacím přístup k finančním trhům a tím je přivést ke krachu.

„Šarlatovému písmenu“ nedokázal podle deníku The Daily Telegraph zatím čelit nikdo. Pojem vychází z knihy Nathaniela Hawthorna The Scarlett Letter, kde šarlatové písmeno S na oděvu znamenalo stigma smilnice. V dané souvislosti pak označuje obvinění amerického ministerstva financí, že ta či ona banka nebo instituce jsou zapojeny do praní špinavých peněz nebo do podpory terorismu.

USA mají podle něj tak silný vliv na světový finanční systém, že jejich „šarlatové písmeno“ přiměje všechny významné banky, aby daly od obviněného ruce pryč. A bez přístupu ke světovému finančnímu trhu dnes nikdo dlouho neobstojí.
Celá zpráva na Novinky.cz

Poznámka

2.000 let staré biblické proroctví oznamuje, že přijde doba, kdy Amerika bude mít významnou ekonomickou moc.

  • Zjevení 13.16-17 | A nutí všechny, malé i veliké, bohaté i chudé, svobodné i otroky, aby měli na pravé ruce nebo na čele cejch, aby nemohl kupovat ani prodávat, kdo není označen jménem té šelmy nebo číslicí jejího jména.

Výklad šelmy z knihy Zjevení naleznete ZDE

Předchozí článekNěco o Googlu…
Další článekIzrael a USA se posouvají k bezhotovostní společnosti