Rodič I, rodič II. Litevští školáci mají náhradu za otce a matku

35

Idnes.cz – 18. 12. 2013
Školáci v Litvě si patrně brzy začnou zvykat na to, že rodiči už nemusí být pouze otec a matka. Rozruch vzbudilo, když se v nových elektronických žákovských knížkách objevily názvy rodič I a rodič II. Evropská unie takový krok vítá, zatímco veřejnosti se to příliš nelíbí.

Zažité samozřejmosti se pomalu mění, a to i tak základní, jako jsou názvy pro oba rodiče. Elektronické žákovské, které právě zavedly litevské školy, místo dřívějšího označení „otec“ a „matka“ používají raději neutrální výrazy „rodič I“ a „rodič II“…

…Už v roce 2010 doporučila Evropské unie členským státům, aby vynechaly výrazy otec a matka z oficiálních dokumentů. Podle ní podněcují sexismus.
Celá zpráva ZDE

Poznámka:
Je děsivé, kam se situace posouvá. Ve školách začínají být děti systematicky vedeny k tomu, že namísto tatínka a maminky mají doma rodiče I a rodiče II.!!! s tím, že výrazy otec a matka podněcují sexismus! Sexismus se skutečně vyskytuje, ale neodstraníme ho tím, že rodičům nebudeme říkat tati a mami.

Navíc je zcala patrné, že ve společnosti již tolerovaný homosexualismus je také jakýmsi předstupněm pro přijetí a toleranci různých sexuálních úchylek jako např. pedofílie, incest – viz zprávy níže. Logicky vyvstává otázka, proč si někteří vlivní lidé dávají tolik práce, aby rozbili fungující model rodiny, legalizovali incest a podpořili společenskou toleranci pedofilie?!

To, co se děje, je ve skutečnosti masivní a systematický útok ďábla na institut řádné rodiny pod pláštíkem zdánlivě logických a prospěšných argumentů. Následkem je ztráta indentity a vážné ohrožení dětí a celé rodiny. Jestli ne teď, tak nejpozději v momentě, až tyto děti vyrostou a stanou se rodičem I a rodičem II.

Při ohlédnutí se do blízké minulosti už můžeme vidět, co zbylo z původního Božího modelu rodiny.

Ježíš Kristus brzy ukončí dějiny tohoto světa a přijde nastolit své království lásky, pokoje a radosti! Každý tam může být, záleží pouze na nás.


Podobné zprávy:

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám
Z úředních listin ve Francii mají zmizet slova matka a otec
Milé děti, žili byli dva princové. Milovali se, a tak se vzali
Lze dětem utajit existenci pohlaví? Ve Švédsku ano!
Nový program v australských školách: „heterosexualita není normou“
Evropa hodlá zničit tradiční rodinu a sexuální identitu

Německo a EU chtějí legalizovat pedofilii i dětskou pornografii! Otcové prý nevěnují dostatečnou pozornost klitorisu a vagíně svých dcer

Švýcarská vláda chce legalizovat incest
Rusko znepokojuje myšlenka skandinávských poslanců legalizovat incest

Předchozí článekPomoz mi, aby mě neukradli rodičům. Pozor na juvenilní justici
Další článekSpirituální revoluce v českém kontextu