Projde zákon umožňující armádě zatýkat a věznit americké civilisty?

85

Americký senát bude v pondělí 5. 12.  2011 hlasovat o přijetí zákona, který by umožnil, aby americké vojenské složky mohly zatýkat a zadržovat civilní obyvatele! Dokonce bez obvinění, či soudního rozhodnutí. Navíc kdekoliv na světě.

Jinými slovy: pokud zákon projde, jakýkoliv Američan může být zadržen a uvězněn armádou bez toho, aniž by byl policií obviněn, případně odsouzen.

„Senát bude tedy hlasovat o tom, jestli kongres poskytne tomuto prezidentovi – a každému budoucímu prezidentovi – pravomoc nařídit armádě zatknout a uvěznit civilisty“.

Řeč je o ustanovení S. 1867 Federálního zákona USA „National Defense Authorization Act bill“. Hnutí Occupy Wall Street na svém blogu vyzývá, aby Američané kontaktovali své senátory, aby nepodpořili přijetí tohoto zákona. Podrobnosti ZDE

Podrobnější informace na ACLU, Canada Free Press nebo Prisonplanet.com

Závěrem
Představte si situaci, že do vašeho domu vtrhne vojenská ozbrojená jednotka a odveze vás do vojenského zařízení, kde budete uvězněni a vyšetřováni např. z podezření z terorizmu. Jste však civilista a s terorizmem nemáte nic společného. To může být budoucí Amerika, pokud zákon projde.

Není potřeba zdůrazňovat, že přijetím tohoto zákona tedy dojde opět k zásadnímu omezení osobní svobody Američanů. Z terorizmu totiž může být obviněn v podstatě kdokoliv. Např. stačí být na „špatném“ místě, případně odeslat „špatný“ email.  Na BBC byla nedávno zveřejněna zajímavá zpráva, že Nejvyšší soud USA by mohl v nebližší době umožnit policii (armádě) sledovat pohyb amerických uživatelů tzv. chytrých telefonů a to opět bez soudního povolení. Viz zpráva na BBC.

Jak tato informace souvisí s biblickým proroctvím? Amerika bude zemí, která bude vymáhat poslušnost první šelmě z knihy Zjevení 13. kapitola. Ale jak by mohla demokratická společnost něco takového dopustit? Nemohla. Proto je zřejmé, že Amerika se musí změnit. A to se přesně děje.

Amerika v biblickém proroctví.

 

Předchozí článekNepřítel si připravuje cestu
Další článekElity ovládají svět