Připravují se na apokalypsu

90

Svět ocitá ve výjimečné situaci. Počty zemětřesení a jiných živelných pohrom narůstají, ekonomiky kolabují, vztahy mezi lidmi chladnou a zlo nabírá na síle. Blíží se
konec.

Křesťané vědí, že konec tohoto světa ale znamená začátek nového, krásného světa, bez bolesti, nářku a smrti. Světa, kde vládne samotný Ježíš Kristus. Ten JEŽÍŠ, který volá všechny do svého království.

ON nechce, aby byl kdokoliv zaskočen jeho příchodem. Ježíš tluče  (Zjevení 3.20). Dokonce před svým příchodem troubí na „polnice“, které v tomto kontextu znamenají varovné signály zejména v přírodě. Viz článek Záverečné polnice zní celou zemí.
A co na to lidé?

Připravují se na soudný den
Moho lidí správně tuší, že se blíží něco výjimečného, ale svou budoucnost se snaží zajistit vlastními silami. Staví si bunkry, kupují zbraně, zásoby vody a potravin, učí se žít v přírodě. V Americe si říkají „Preppers“.

Obavy z apokalypsy nabírají ohromných rozměrů. Přibližně 3 miliony  těchto „Prepperů“ se v Americe připravuje na konec světa. Viz zpráva na Dailymail.

Reportáž o „Prepperech“ na RT

Nebo článek na RT v AJ, nebo zde v ČJ.
Podobný článek v AJ: Proč se miliony Američanů připravují na soudný den ZDE

Apokalyptický business
Téma „jak přežít apokalypsu“ se stalo také předmětem podnikatelských plánů. Amerika, ale i Rusko zažívá nástup businessu, který těží ze strachu o budoucnost.

Miliardáři se třeba mohou těšit na podzemní mrakodrapy. Viz zpráva na Nova.
Daleko reálněji vypadají bunkry, které je možné dnes již koupit. Pokud jste skromní, pořídíte si bunkr už za 400 tisíc dolarů. Pro ty rozmazlené jsou k dispozici rezidence v desítkách milionů dolarů. A jak nedávno uvedl magazín Forbes, privátní bunkr nebo alespoň podíl v bunkru pro větší komunitu je „trendem“ a patří do života každého bohatého Američana. Viz článek v iHNed

Není se co divit, že se tento trend nevyhnul ani Česku. Lidé, kteří vidí a slyší, co se děje, si nutně kladou otázku: „Co kdyby…“. V ČR vznikají speciální weby na toto téma. Např. www.preppers.cz.

Co říká Bible?
Problémy, které zažíváme, budou jako porodní bolesti (Mat 24.8). Tedy stále častější a silnější. Jedinou šancí, jak přežít to, co přichází, je:

Král králů a Pán pánů JEŽÍŠ KRISTUS!

Známe našeho osobního Spasitele a zachránce? Jaký s ním máme vztah? Důvěřujeme mu, že má dějiny světa i naše životy plně ve svých rukách?

Bůh je také spravedlivý soudce a strádání lidí nebude trpět donekonečna. Zlo tohoto světa neponechá bez odplaty.

  • Zjevení 6.14-17
    nebesa zmizela, jako když se zavře kniha, a žádná hora a žádný ostrov nezůstaly na svém místě. Králové země i velmoži a vojevůdci, boháči a mocní – jak otrok, tak svobodný, všichni prchali do hor, aby se ukryli v jeskyních a skalách, a volali k horám a skalám: „Padněte na nás a skryjte nás před tváří toho, který sedí na trůnu, a před hněvem Beránkovým!“ Neboť přišel veliký den jeho hněvu; kdo bude moci obstát?
Předchozí článekLidé byli nejchytřejší ve starověku a od té doby podle vědce hloupnou
Další článekEvropskou alianci za volnou neděli posiluje nově nedávno vzniklá Švýcarská aliance