Potvrzeno: USA financují Al-Káidu a Taliban

74

Ministerstvo zahraničí Spojených států má zřejmě extrémní smysl pro ironii, když varuje občany před cestami na Blízký východ a sever Afriky a současně se přitom dozvídáme, že si Pentagon najímá stoupence Al-Káidy a Talibanu na rekonstruční projekty v Afghánistánu.

Tony Capaccio z Bloomberg News cituje čtvrtletní zprávu Zvláštního inspektora pro obnovu Afghánistánu Johna Sopka určenou pro americký Kongres. Z této zprávy vyplývá, že Sopko vyzval představitele armády Spojených států, aby zrušili 43 kontraktů pro známé příznivce Al-Káidy a Talibanu. Oni to však odmítli. Důvod? Zástupci armády tvrdí, že by to znamenalo porušení „zákonná práva“ Al-Káidy a Talibanu.

Zvláštní, že ano? Zatímco oficiální teroristické skupiny mají svá zákonná práva, whistlebloweři, vězni na Guantánamu či běžní Američané, neustále špehovaní Národní bezpečnostní agenturou, je nemají.

Z tajných služeb už více než deset let tiše unikají informace o tom, že Spojené státy tajně financují Al-Káidu, aby tak podpořily politickou nestabilitu a ospravedlnily pokračující vojenské zásahy na Blízkém východě. V posledních dvou letech vyšlo najevo, že CIA financovala a cvičila bojovníky Al-Káidy v Libyii a Sýrii.

Ze Sopkovy zprávy vyplývá, že popora Pentagonu pro Al-Káidu a Taliban je oficiální od 1. srpna.

Zkusme se nad tím zamyslet: Pentagon financuje Al-Káidu a Taliban, ačkoli tyto dvě organizace plánují teroristické útoky na americké občany. Jak je to možné? Nabízí se odpověď, že americká vláda je ve válce se svými vlastními lidmi.

236stránková zpráva, kterou Sopko zaslal Kongresu, rovněž upozorňuje na to, že prezident Obama požaduje v roce 2014 sumu 10,7 miliardy dolarů na obnovu Afghánistánu. Vše má být realizováno civilními dodavateli. 30-40 procent z nich by měly být afghánské firmy.

Sopko tvrdí, že Pentagon trestuhodně selhal v dohledu nad projektem v hodnotě 32 milionu dolarů, v rámci kterého byly instalovány zábrany v propustech pod silnicemi, aby v nich povstalci nemohli umisťovat bomby. Sopko se domnívá, že Ministerstvo obrany by mělo vědět, kolik smluv bylo v rámci tohoto projektu podepsáno. Ministerstvo to však neví. Je zřejmé, že ministerstvo dodavatele neprověřuje, ani nekontroluje, kam peníze přesně směřují.

Dr. Stuart Jeanne Bramhall

Překlad: Tomáš Piňos

Převzato z AC24.cz

Zdroj: veteranstoday.com

Poznámka
Biblická proroctví hovoří o Americe jako o šelmě, která bude vypadat jako beránek, ale bude mluvit jako drak. Historie začíná ukazovat, že Amerika vystupuje před světem jako mírumilovná mocnost, ale přesně podle proroctví se projevují její diktátorské rysy.

Navíc těsně před druhým příchodem Ježíše Krista bude mít celosvětovou moc vynucovat poslušnost další šelmě z knihy Zjevení a tou je papežství. A pokud má mít moc celosvětově, nutně musí mít vliv v jednotlivých státech. Žijeme v době, kdy tento celosvětový vliv Ameriky narůstá. (proroctví o Americe a papežství)

Přátelé, Bůh stále svou láskyplnou mocí zadržuje zlo, aby se nemohlo projevit v plné síle – viz. Zjevení 7,2-3. Čeká na nás. Ještě žijeme v době, kdy můžeme našeho jediného Zachránce, Ježíše Krista, najít a přistpoupit na Jeho nabídku záchrany pro věčný život. Chcete-li být zachráněni, neodkládejte své rozhodnutí. Rozhodněte se pro Ježíše Krista teď! Nevíme, co bude zítra!

  • Přísloví  27:1
    Nechlub se zítřejším dnem, vždyť nevíš, co den zrodí.

Podobné články
Americký generál o plánu USA napadnout 7 zemí do 5 let
USA pošle vojska do 35 afrických zemí
Obama: Amerika ovlivní uspořádání Asie a Tichomoří
a celá řada dalších…

Předchozí článekNový svetový poriadok má spájať a nie rozdeľovať, tvrdí Henry Kissinger
Další článekPoslední výkřik mozku. Vědci odhalili tajemství prožitků klinické smrti