Poprvé v historii dějin promluví papež před Kongresem USA

81

Oficiálně potvrzeno: papež poprvé v historii promluví před kongresem USA. V čem to bude pro papeže nebo hlavního náboženského představitele poprvé je, že papež František promluví 24. září na společném zasedání Kongresu USA. Potvrdil to ve čtvrtek 5. 2. 2015 předseda Sněmovny reprezentantů John Boehner.

Je to privilegium mít Jeho Svatost Františka zde. V září to bude historická návštěva.
John Boehner

Výjimečnost návštěvy dokazují komentáře politiků. Na Twitteru přispěla i bývalá předsedkyně Sněmovny reprezentantů Nancy Pelosi

Jsme nedočkaví přivítat papeže v Kapitolu a těšíme se na jeho poselství volající po životních hodnotách, ochraně potřebných a prosazující mír.
Nancy Pelosi

Zdroj: www.cruxnow.com

 

Poznámka:

Jedná se o naprosto výjimečný okamžik z hlediska biblických proroctví. Co říká proroctví daná Bohem Ellen White?

„Představitelé církví a státu se spojí, aby přemlouvali, přesvědčovali nebo donutili všechny lidi uctívat neděli. Nedostatek Boží moci nahradí restriktivní opatření. Politická korupce podkopává lásku k spravedlnosti a úctu k pravdě. I ve svobodné Americe se vláda a zákonodárci podrobí žádosti a vydají zákon, který bude vynucovat svěcení neděle, aby si zachovali přízeň lidu.“ GC 592 (Viz také 4SP 410).

„Vidíme, že je vykonáváno úsilí o omezení naší náboženské svobody. Otázka neděle nyní zaujímá velké rozměry. V Kongresu je prosazován dodatek k naší Ústavě, a když bude přijat, musí následovat utlačování.“ RH 12-18-1888, p. 786. (Viz také 5T 711).

„Brzy se před námi otevře období velkého zájmu pro všechny živé. Spory minulosti oživnou; povstanou nové spory. O scénách, které se odehrají na našem světě, se nám ještě ani nesnilo. Satan pracuje skrze lidské nástroje. Ti, kdo činí úsilí, aby byla změněna Ústava a byl zajištěn zákon vynucující zachovávání neděle si velmi málo uvědomují, jaké toho budou důsledky. Těsně před námi je krize.“ 5T 753.

A mnoho dalších podobných textů.

Celou řadu důležitých informací obsahuje kniha Velký spor věků, kterou můžete získat ZDARMA ZDE.

Federální Kongres Spojených států amerických
Federální Kongres Spojených států amerických je nejvyšší zákonodárný orgán Spojených států amerických. Vytváří zákony, má právo rozhodovat o výši daní i vyhlášení války a určovat pravidla vlastní aktivity. Má dvě rovnoprávné komory: Sněmovnu reprezentantů a Senát. Zákony navrhuje každá z obou a platí jen po schválení oběma komorami. Obě komory sídlí v budově Kapitolu ve Washingtonu. Kongres jako celek je jako neměnný sestaven každé dva roky k 3. lednu v částečně novém obsazení a je tak počítáno pořadí. V roce 2013 je tak kongresem 113. Více na Wikipedii.

Předchozí článekBill Gates: „Potřebujeme světovou vládu“
Další článekPákistán začal s procesem biometrického ověřování uživatelů SIM karet