Počasí mimo kontrolu

58

NaturalNews.com – 31. července 2011 
Bizarní zprávy o extrémních výkyvech počasí přicházejí ze všech koutů světa. Severní polokoule, konkrétně USA,  zažívá rekordní teploty a jižní polovina naší země trpí rekordní zimou.

Například v Jižní Africe právě zažili jednu z nejhorších bouří a extrémní klimatické podmínky se sněhem a ledem v oblastech, kde nikdy předtím podobné klimatické projevy nebyly. Týden nejchladnější mrazivého počasí za 100 let způsobil stav národní nouze a na silnicích uvízly tisíce motoristů.
Zpráva např. na TimesLIVE.

Strašná kombinace člověk a příroda
Russel Mead píše: „Politika, ekonomika, mezinárodní vztahy, náboženství… Všechno v našem světě je čím dál podivnější. A zrychluje to po celou dobu. Tato změna nás rychle žene do století,  které se radikálně liší od všeho, co lidstvo dříve poznalo. Všichni jsme dostali vstupenky na nejdivočejší jízdu na horské dráze v historii planety Země.
Naše vládnoucí třídy, naši akademici, naši novináři a naši odborníci toto většinou nenávidí a s očima pevně ve zpětném zrcátku zkouší předstírat, že to, co známe ze světa 20. století, se se nikdy nezmění.“

Klimatických katastrof, ztráty úrody, sucha, prach a požáry zoufale dopadají na nestabilní zemi. Co očekáváme, když se posunula osa země a je detekováno nevysvětlitelné zvýšení gama záření. Může toto ovlivňovat počasí? Všechno se kolem nás mění, dokonce i tisíce mil pod našima nohama. Země hlasitě rachotí rekordním počtem činných sopek, které jsou nyní v různých fázích erupce.

V první polovině roku 2011 tak povodně, tornáda, zemětřesení, tsunami a další extrémní výkyvy počasí zanechají svou ničivou stopu.
Celá zpráva NaturalNews.com

Bleskové změny počasí zažívá mnoho míst na světě. Své zkušenosti máme i v České republice. Počasí je jako na houpačce a často slyšíme o bleskových povodních.

Rychlost takové povodně můžete shlédnout na videu z Indie, kde zoufalý boj o život nepřežili tři lidé.

Svět se mění a není to k lepšímu. Všímá si toho stále více lidí. Biblická proroctví zapsaná před tisíci lety se nám plní před očima!
Žijeme v závěreční části dějin světa a naší jedinou nadějí je

PÁN PÁNŮ A KRÁL KRÁLŮ – JEŽÍŠ KRISTUS.

 

Předchozí článekBizarní díry do země
Další článekDlužník otrokem věřitele