Pákistán začal s procesem biometrického ověřování uživatelů SIM karet

62

Pákistán začal s procesem biometrického ověřování uživatelů SIM karet. Co to znamená?
Každá SIM karta bude v systému přiřazena ke konkrétní osobě s ověřenou totožností. V současné době probíhá ověřování totožnosti s odebíráním otisků prstů. Díky tomu stát získá ve velmi krátké době ohromné množství osobních dat o obyvatelích. Podle čísla tak bude velmi jednoduché zjistit v podstatě vše o jejím majiteli.

Verifikace proběhla prozatím u 16.3 milionů uživatelů z přibližně 136 milionů. Již bylo zablokováno více jak 20 milionů SIM karet. Nejpozději 15. dubna 2015 budou odpojeny všechny neověřené SIM karty.

Zprávy o tom naleznete např. na: Pakistan Ki Awaz NEWS na nebo TV BARRANDOV (23’50 min.)

 

Proroctví z knihy Zjevení 13. kapitola říká, že přijde doba, kdy povstane systém, který bude mít moc na lidmi a bude rozhodovat o tom, kdo bude moci nakupovat a prodávat. Pokud člověk nepokledne před šelmou, půjde mimo systém. Ale jak to bude možné?
Např. bezhotovostní platební styk, který nahrazuje postupně hotovost, v kombinaci např. s biometricky ověřenými SIM kartami!

  • Zjevení 13,16-18 |A nutí všechny, malé i veliké, bohaté i chudé, svobodné i otroky, aby měli na pravé ruce nebo na čele cejch, aby nemohl kupovat ani prodávat, kdo není označen jménem té šelmy nebo číslicí jejího jména.  To je třeba pochopit: kdo má rozum, ať sečte číslice té šelmy. To číslo označuje člověka, a je to číslo šest set šedesát šest.
Předchozí článekPoprvé v historii dějin promluví papež před Kongresem USA
Další článekZákaz nedělního prodeje v Maďarsku