Evangelium hlásáno téměř na celém světě

85

Evangelium pro Severní Afriku a Střední východ – pokryto „okno 10/40“
Rodině národních adventistických televizních sítí Hope Channel sa dostalo požehnání prostřednictvím nového satelitného kanálu The Hope Channel NAME (zkratka pro Severní Afriku a Střední východ). Vysílá v arabských, perských a tureckých jazycích a cílem sítě je získat si sledovanost lidí a jazykových skupin v „okně 10/40“ – oblasti mezi 10. a 40. rovnobežkou, která zahrnuje území od Severní Afriky po Čínu a zůstávala pro předešlé misijní programy prakticky nedosažitelná. Na Kanárských ostrovech zahájila vysílání i nová španělská stanice adventistického rádia AWR v Lanzarote.

Nový televizní kanál NAME začal vysílat propagační videa zo satelitu Hotbird, 13° V východně (Frekvence: 10722,88 MHz, Polarizace: horizontální). Na stránce Hope Channel zároveň vznikl nový internetový zdroj živého vysílání (www.hopetv.org), který poskytuje internetový prístup k celé nabídkce programů Hope Channel NAME. Celá nabídka programů na internetu je dostupná také přes satelitný príjem.
Celá zpráva ZDE

Okno 10/40
Na světě žije okolo 1,8 miliardy lidí ve dvou tisících jazykových, etnických, sociálních nebo náboženských skupinách, které ještě nebyly osloveny poselstvím evangelia. Tito lidé žijí v tzv. „Oknu 10/40“, tj. pomyslném obdélníku, který leží mezi 10. a 40. stupněm severní šířky. Jedná se o oblast od západní Afriky po jižní Asii.

Matouš 24:14
Toto evangelium o Království bude kázáno po celém světě na svědectví všem národům. A potom přijde konec.“ B21

Díky programu Hope Channel NAME dochází k šíření evangelia do míst, kde to bylo před několika lety velmi obtížné.  Současně dochází k tomu, že na celém světě je tak již velmi málo míst, kde není hlásáno evangelium.

Připravme se na druhý příchod Pána Ježíše Krista!

Předchozí článekKonec světa – květen 2011?
Další článekJaponsko postihla největší katastrofa od konce války. Mrtvých až 11 tisíc