Milé děti, žili byli dva princové. Milovali se, a tak se vzali

35

Česká televize – 23. 5. 2013
„Jejich oči se setkaly a oba věděli, že to je láska na první pohled.“ Věta jako vystřižená z červené knihovny nebo z pohádky pro děti. I v případě nové publikace Princ a princ jde sice o klasický příběh zakončený svatbou, rozdíl je ale mezi těmi, kteří manželský slib skládají.

Princ se totiž v tomto vyprávění nezamiluje do spanilé růžolící princezny, ale do jejího bratra. Gay pohádka pro děti vychází v Česku teprve jako druhý titul, v němž autoři seznamují děti s homosexuální tematikou od útlého věku.
Celá zpráva na ČT

Poznámka
Bible říká, že před druhým příchodem Ježíše Krista bude jako v době Lotových, tedy v době Sodomy, která byla pověstná právě smilstvem a zvrhlostí.

  • Juda 1:7 | Podobně jako oni i Sodoma, Gomora a okolní města se oddaly smilstvu, propadly zvrhlosti, a jsou nám výstražným příkladem trestu věčného ohně

Skuteční křesťané by však neměli odsuzovat homosexuály jako jedince, ale měli by poukázat na to, že homosexualita je hřích! Ale i s tímto hříchem je možné pracovat a prosit Ježíše Krista za odpuštění a vysvobození.

  • Římanům 1:26-27
    Proto je Bůh vydal v moc hanebných vášní. Jejich ženy zaměnily přirozený styk za nepřirozený a stejně i muži zanechali přirozeného styku s ženami a vzplanuli žádostí jeden k druhému, muži s muži provádějí hanebnosti a tak sami na sobě dostávají zaslouženou odplatu za svou scestnost.
  • Leviticus 18:22
    Nebudeš obcovat s mužem jako s ženou. Je to ohavnost.

Žel, nejedná se o ojedinělý případ. Je to další projev nastupujícího trendu. Viz podobné události:

Nový program v australských školách: „heterosexualita není normou“
Lze dětem utajit existenci pohlaví? Ve Švédsku ano!
Evropa hodlá zničit tradiční rodinu a sexuální identitu
Z úředních listin ve Francii mají zmizet slova matka a otec

 

Předchozí článekSatelitní záběry za téměř 30 let: extrémní těžba přírodních zdrojů a masivní výstavba
Další článekOmyly v době konce 2. díl – Všichni křesťané budou spaseni