Miami i Bombaji hrozí zkáza, tropické bouře zesílí a bude více záplav

65

Novinky.cz – 28. 3. 2012
Vedra, sucha, velké bouře. To vše může lidstvu přinést globální oteplování, je proto zapotřebí se na tyto pohromy náležitě připravit. Tvrdí to zpráva mezinárodního týmu klimatologů, podle nichž hrozí největší nebezpečí indické Bombaji, Miami, Šanghaji, Bangkoku a dalším hustě osídleným oblastem.

Téměř šestisetstránkovou chmurnou předpověď zpracoval Mezivládní panel o klimatické změně, který v roce 1988 založila OSN. Zatímco v minulých letech se autoři ve svých zprávách soustředili na méně viditelné změny teplot vzduchu a chování oceánů, tentokrát přinesli informaci o dramatických projevech změn klimatu, které už nyní ročně způsobují celosvětové škody za 80 miliard dolarů (1,5 biliónu korun).

„Změny klimatu vnímáme prostřednictvím extrémů, chráněn před nimi není nikdo,“ uvádí zpráva. Nejvíc ohrožená je indická Bombaj, kde žije v rizikové zóně 2,7 miliónu lidí. Zvýšená hladina oceánu může spolu s prudkými dešti a záplavami změnit celou aglomeraci v neobyvatelnou zónu.

Méně, ale rovněž vážně ohroženo je Miami na Floridě, thajská metropole Bangkok, indická Kalkata, čínská města Šanghaj a Kuang-čou (dříve Kanton), Ho Či Minovo město ve Vietnamu nebo největší barmské město Rangún.
Celá zpráva ZDE

Poznámka
Pán Ježíš Kristus zanechal svým učedníků mnoho informací o tom, co se bude dít před jeho druhým příchodem.  V Lukášově evangeliu můžeme číst:

Lukáš 21:25-26
Budou znamení na slunci, měsíci a hvězdách a na zemi úzkost národů, bezradných, kam se podít před řevem valícího se moře.
Lidé budou zmírat strachem a očekáváním toho, co přichází na celý svět. Neboť mocnosti nebeské se zachvějí.

Ježíš Kristus je svrchovaným pánem nad dějinami, On zná konec od počátku. Pokud člověk svůj život svěří Jemu, nemá se čeho bát!

 

Předchozí článekObamovo protiústavní exekutivní nařízení: Pro účely „národní bezpečnosti“ mám absolutní moc nad všemi a vším
Další článekVynořující se infrastruktura policejního státu nového světového řádu