VIDEO: Masivní okultní symbolika v australském klipu „Pro lásku k hudbě“

85

Okultní pozadí hudebního průmyslu je téma, o kterém se poslední dobou stále více hovoří. Ne každý však věří, že tento výnosný a vlivný průmysl může být součástí duchovního boje. Je však pravděpodobné, že po shlédnutí tohoto klipu někteří skeptici změní svůj názor.

Jedná se o reklamní spot s názvem „Pro lásku k hudbě“ a často se vysílá na australské televizní stanici [V]. Režisérem klipu je Marco Brambilla, z jehož dílny je také klip k písni „Power“ Kanyeho Westa.

Video „Pro lásku k hudbě“ však posunulo pomyslnou laťku do dalšího levelu. Je plné symbolů a různých významů, jenž reprezentují skrytou sílu, která řídí hudební průmysl.
Obsahuje mj. okultní symboly, zednářské prvky, „osvícení“, jednotlivé zpěváky, UFO (démonské) entity apod…

Reklama začíná v pekle. Ďábel si zakrývá uši – kvůli množství hudebníků, kteří se zde nacházejí. Mezi rozpoznatelnými je Kurt Cobain a Johnny Cash. Otázkou je, proč je tolik muzikantů v pekle? Že by prodali svou duši ďáblu?

Jak video pokračuje, potkáte se s mnoha symboly, významy a také konkrétními zpěváky.

 

Sami si můžete analyzovat řadu okultních symbolů

Je naprosto zřejmé, že takto koncipovaný klip není náhodným shlukem symboliky a významů. Pak zbývá otázka, co tím autor chce říci a proč tak masivně?

Patříte-li do skupiny lidí, kteří jsou názoru, že symbolika je přeceňovanou otázkou, pak si vzpomeňte, jestli i vy nejste nositeli nějaké myšlenky pomocí symbolů. Jestli nemáte na krku nebo na kufru svého automobilu jakýkoliv symbol, který definuje vaše sympatie k určité myšlence, či skupině lidí. Jako např. rybička, surfové prkno, golfová hůl, značka oblečení… Nebo zda nepoužváte s hrdostí reklamní předměty s logem např. vašeho zaměstnavatele – tužka, hrníček, knoflíčky apod…

Závěrem několik podstatných informací:

  • Lucifer (nyní satan, ďábel) byl kdysi v nebi jedinečným hudebníkem (Ez 28.13). A svůj dar hudby používá nadále. Proto je důležité vědět, co a od koho posloucháme
  • Lidé stalé více odmítají Boha a tím vliv Božího Ducha.
    Proto projevy zla budou stále narůstat, včetně projevů a podpisů nepřítele v hudbě
  • Peklo neexistuje. Bůh je Bohem lásky, ne trápení!
  • Ježíš Kristus BRZY přijde a ukončí vše zlé. Pro ty, kteří v něj uvěří, připravil své království, ve kterém bude vládnout Boží princip – tedy LÁSKA.

Více o analýze klipu na vigilantcitizen.com.

Předchozí článekLetní olympijské hry v Londýně a Nový světový řád
Další článekMocní vytvárajú novú EÚ podobnú ako USA