Lidé budou trpět v biblickém v rozsahu

80

Usawatchdog.com – 20. 8. 2012
Greg Mannarino je bývalý obchodník výrobce podlah Bear Stearns. Napsal sedm knih o probíhající finanční krizi. Jeho nejnovější kniha se nazývá „Politika peněz.“ Mannarino je vycházející hvězda internetu díky svým komentářům na YouTube.

Říká, že „bublina globálního dluhu je největší v dějinách lidstva a každá v minulosti praskla.“ Myslí si, že to, co se od roku 2008 děje jako finanční pád, „je krádež v nepředstavitelném měřítku.“ Mannarino si myslí, že až tato dluhová bublina praskne, „lidé budou trpět v biblickém rozměru…. Lidé nebudou mít možnost získat základní prostředky.“

Předpovídá, „Jsem si jist, že budeme svědky vysoké míry násilné zločinnosti, která vypukne na globální úrovni.“
Článek ZDE

Poznámka
Je zajímavé, že lidé, kteří se pohybují v ekonomice, stále častěji hovoří o blížícím se kolapsu globálního rozměru. Přibližně před rokem o tom hovořil makléř Rastani na BBC, nově se objevil článek s názvem: Světové elity se připravují na příchod finanční pohromy apod.

Satan si tak připravuje závěrečnou scénu, která je popsána v knize Zjevení 13. kapitole. Aby mohl iniciovat vynucování znamení šelmy, potřebuje lidstvo uvrhnout do naprosté závislosti na systému. Používá k tomu mj. ekonomiku a posuďte sami, do jaké míry se mu to daří.

Ve „správnou“ chvíli pak začne vynucování poslušnosti systému. Ten, kdo odmítne, nebude smět „nakupovat, ani prodávat“. Včetně potravin! Zdá se vám to nereálné?

Je dobré si připomenout, že např. v ČR vlastnilo v roce 2010 všechny významné obchodní řetězce pouze 6 korporací – zjednodušeně řečeno maximálně šest lidí panuje nad tím, co (potažmo komu) se bude v ČR masově prodávat!!!??? Viz článek Potraviny jako zbraň.

Společně s bezhotovostním platebním stykem je zaděláno na vážný problém, pokud tohoto někdo bude chtít zneužít. A to se dle biblických proroctví stane.

Ať se nám to líbí nebo ne, jsme na současném systému již závislí. To je jeden z důvodů, proč nám Bůh radí skrze svého proroka E. G. White přestěhovat své domovy na vesnici, kde ještě malé nezávislé zdroje potravin jsou. Viz kniha Život na venkově.

Existuje jediná závislost, které se bát nemusíme. A tou je závislost na Ježíši Kristu.
Jedině Ježíš Kristus nás může provést nelehkým obdobím, které přichází.

Stojíme o to?

 

Předchozí článekLidstvo přestává věřit v Boha
Další článekRekordně taje led v Arktidě a radikálně mění naše počasí. Vlády ani občané nedělají nic