Letní olympijské hry v Londýně a Nový světový řád

81

Letní olympijské hry 2012 v Londýně se rychle blíží. Příznivci sportu se mají od 27. července na co těšit. Okolo této olympiády se však vynořují informace, které stojí za povšimnutí. Ostatně posuďte sami.

Logo OH
Logotyp olympijských her je tématem často diskutovaným na různých webech po celém světě. Tvůrci loga tvrdí, že se jedná o grafické vyjádření roku 2012. Mnoho lidí v tom však vidí také slovo Zion. Pokud by tomu tak bylo, otázkou je, proč je obsahem logotypu k OH slovo Zion.

 Architektura stadionu
Krásný stadion je lemovaný masivním osvětlením. Nepřehlédnutelný je tvar světelných ramp, které jsou ve tvaru trojúhelníku (pyramidy). Tento symbol je spojován s Novým světovým řádem a vyskytuje se např. na jednodolarové bankovce, kde se pod tímto symbolem vyskytuje nápis Novus ordo seclorum (Nový řád věků, Nový světový řád).

Maskot olympiády
Maskoty olympiády jsou jednooké figurky s metalickým vzhledem. Čtenáře, kteří se orientují v okultní symbolice, zřejmě zaujme právě ono jedno oko. Výklad symbolu najdete zde.

I v této záležitosti se objevily dohady, o co vlastně jde. Zaznívají hlasy, že se jedná o ztvárnění mimozemských bytostí apod. Podle některých názorů tento maskot evokuje  jednookého antikrista v islámu známého jako Masih ad-Dajjal.

Velice zajímavá jsou také jména maskotů – Mandeville a Wenlock, ty se dají interpretovat jako složená slova man – muž, devil – ďábel, wen – až nebo když, lock – zamknout či uzavřít.
Mimozemšťané
Ve spojení s letošní olympiádou upozorňuje Nick Pope, jeden z největších odborníků na UFO ve Velké Británii, že jsme při pořádání masivních letních událostí jako např. LOH, zaujati nebezpečím terorizmu. Musíme se ale také podívat jinam a připravit se na zdánlivě nepochopitelné.
Britské Ministerstvo obrany je prý také připraveno na nejhorší výsledky:  „útok a invazi“ Nick Pope má za sebou 20 let činnosti na Ministerstvu obrany. Celý článek na Dailymail.

Zajímavou souvislostí může být také skutečnost, že OSN jmenovala v roce 2010 velvyslankyni pro styk s mimozemskými civilizacemi.

Bible říká, že satan přijde jako anděl světla, falešný Kristus, a že bude činit velká znamení. Jedním z možných kandidátů je i Majtréja. Jeho mluvčí Benjamine Creme tvrdí, že se blíží den Den deklarace, tedy vstup Majtréji do veřejného povědomí lidí tohoto světa. Údajně nepřijde sám, ale s vesmírnými bratry. Pan Creme navíc tvrdí, že mnohé výskyty UFO, které jsou v poslední době stále častější, jsou znamením brzkého příchodu Majtréji. Co mají společného mimozemšťané a Bible se dozvíte zde.

Názvy ulic

Neméně zajímavé jsou názvy ulic v okolí olympiády: Velká východní cesta, Tesařova cesta, Andělská cestička, Chrámová cesta apod.

Rockefellerova nadace
Tou nejčerstvější informací v českých médiích  je dokument Rockefellerovy nadace, který předpovídá řadu událostí včetně 13.000 mrtvých na olympiádě v Londýně 2012.

První znepokojivá předpověď začíná v roce 2012, kde se předjímá ‘roky trvající světová pandemie,’ která nakonec nákazou postihne téměř 20 procent světové populace a vyžádá si 8 milionů životů. V důsledku této pandemie, podle nástinů Rockefellerovy nadace, bude veřejnost vítat daleko autoritativnější vládu a tužší kontrolu nade všemi aspekty života včetně biometrické identifikace všech občanů.

Roky 2010 až 2020 dostanou přezdívku „dekáda zkázy“ z dobrého důvodu: bombové útoky na Olympiádu 2012, co zabijí 13 000 lidí, budou krátce nato následovat zemětřesení v Indonésii, co zabijí 40 000 lidí, tsunami, co téměř smetou Nikaraguu, a propuknutím hladu v Západní Číně, který bude způsoben tisíciletým suchem spojeným s klimatickou změnou. Více např. na Reformy.cz

Závěrem:
Zda budou letošní olympijské hry nějakým mezníkem v nastolení Nového světového řádu, není jisté. Je ale zajímavé, že Rockefellerova nadace hovoří o věcech, které řada z neinformovaných lidí označuje za konspirační teorie. Že by samotný Rockefeller byl konspirátor?

O konspiracích – spiknutí hovoří také Bible. Dokonce mluví o tom, že spiknutí připravují králové. A proti komu připravují spiknutí? Proti Hospodinu a Ježíši Kristu.

  • Žalmy 2:2
    Králové světa povstali, vládcové strojí spiknutí proti Hospodinu a jeho Pomazanému:

Nový světový řád, který satan připravuje na mnoha úrovních (politická, ekonomická), se projeví nakonec tím, co je popsáno v knize Zjevení 13. kapitole.

Proč nám to Bůh nechal do Bible zapsat? Proto, abychom vše potřebné věděli dopředu a upozornili na to co nejvíce lidí. Z lásky!
A také abychom lidem ukázali na jedinou cestu, Pána Ježíše Krista!!!

Zdroje informací
Poměrně obsáhlý článek vyšel k této tématice na Parlamentních listech. Autor sice na skutečnosti nahlíží brýlemi konspirační teorie, ale sám uznává řadu podivných souvislostí včetně symboliky čísel apod. Tématu si všímají i významná zahraniční média jako: The Guardian,  nebo TheDailyMail. U nás např. Reformy.cz

Předchozí článekBostonský arcibiskup: „neděle je znamením křesťaňské identity“
Další článekVIDEO: Masivní okultní symbolika v australském klipu „Pro lásku k hudbě“