Globální válka s terorismem je výmysl a velká lež, vysvětluje uznávaný profesor Chossudovsky

103

Aktualizováno 23. 3. 2015. Globální válka s terorismem je výmysl, jedna velká lež a zločin proti lidskosti, vysvětluje prominentní akademik a spisovatel Dr. Michel Chossudovsky.

Chossudovsky varuje, že takzvaná válka proti terorismu je předně šíření globální hegemonie USA a vytvoření Nového světového řádu.

Dr Chossudovsky dále uvedl, že terorismus byl vytvořen v USA, a že teroristé nejsou produktem muslimského světa. Podle něj globální válka USA proti terorismu byla použita, aby byly přijaty protiteroristické zákony, které démonizují muslimy v západním světě a vytváří islamofobii.

 

Dr. Chossudovsky řekl, že NATO je zodpovědné za nábor členů Islámského státu, zatímco Izrael financuje „džihád uvnitř Sýrie“.
Dr. Chossudovsky je zakladatelem Centra pro výzkum globalizace a webu www.GlobalResearch.ca.

Převzato z AC24.cz

Situaci dokresluje mnoho různých zpráv, mj. tato:
USA „bojují“ s teroristy vedenými fiktivními vůdci (včetně odvolávky na článek v New York Times)

Případně US sees itself as a global empire controlling even the solar system

Nebo Dopis venezuelského prezidenta lidem ve Spojených státech z něhož je tato citace:

Americká vláda neuvěřitelně prohlásila naši zemi za hrozbu pro její národní bezpečnost a zahraniční politiku

V rámci disproporčního činu přišla Obamova vláda s „národním stavem nouze“ a prohlásila Venezuelu za hrozbu pro svoji národní bezpečnost (prezidentský dekret 03-09-2015). Toto jednostranné a agresivní opatření vlády Spojených států proti naší zemi je nejen nepodložené a porušením základních principů suverenity a sebeurčení podle mezinárodního práva, ale bylo také jednohlasně odmítnuto všemi 33 zeměmi Společenství latinsko-amerických a karibských států (CELAC) a dvanácti členy Unie jihoamerických zemi (UNASUR). V prohlášení učiněném 14. března 2015 UNASUR opakovaně zdůraznila své pevné odmítání těchto nátlakových opatření, která nepřispívají k míru, stabilitě a demokracii v našem regionu, a vyzvala prezidenta Obamu, aby svůj prezidentský dekret proti Venezuele zrušil.

 

Poznámka
Více jak 100 let přináší Boží lid výklad proroctví, který definuje šelmu (mocnost) ze země z knihy Zjevení jako Ameriku. Např. ukázka z knihy Velký spor věků nebo podrobný biblický výklad ZDE.
Před několika lety ale bylo pro mnoho lidí téměř nepředstavitelné, aby země svobody změnila kurz a stala se z ní mocnost, která bude mít moc „nutit bohaté i chudé, malé i veliké…“ (Zjevení 13) k poslušnosti. Není to, co vidíme, jasné naplňování proroctví, kdy se Amerika stává celosvětovou mocností?

Proroctví nám jsou dána pro posílení víry, proto, abychom dobře chápali dobu, ve které žijeme a připravili se na to, co má přijít, především však na příchod Krále králů a Pána pánů Ježíše Krista! Připravme se!

Předchozí článekZákaz nedělního prodeje v Maďarsku
Další článekMístem války bude Evropa? Ředitel Stratforu otevřeně popisuje americkou zahraniční politiku