Gerald Celente: Bojištěm roku 2012 budou USA

83

Outsidermedia.cz – 21. 2. 2012
V roce 2012 se Amerika stane bojištěm vůle lidu proti vůli vlády, prohlašuje Gerald Celente, zakladatel Trends Research Institute a vydavatel častopisu Trends Journal.

Hnutí Occupy Wall Street získalo globální podobu, a to je důkaz, že „lid v něm má jistou pojistku. Dokonce i když si myslíte, že americký duch je mrtev, zaměřuje se pozornost celého světa na Spojené státy jako na centrum sociální, ekonomické, geopolitické a kulturní změny,“ tvrdí Celente, který také říká, že OWS inspirovalo lidi odhadem v 80 zemích a 120 metropolích. A policejní brutalita je pouze postrčila kupředu.

Hlavním trendem roku 2012 bude „Bitevní pole Amerika“, předpovídá Celente. „Bude to souboj vůle lidu proti vůli vlády,“ říká.

Teď, když president Obama podepsal NDAA, se mohou dostat do vězení ti Američané, kteří mluví otevřeně proti zvoleným představitelům,. Už není potřeba být podezřelý z terorismu, ale stačí být agresivní – jak je napsáno v tomto zákoně – a bude to bohatě stačit na to, abyste byli zatčeni. „A pak nedostanete ani soudce, ani porotu, ani proces, nebudete obviněni, armáda může přijít a zatknout kohokoli „agresivního“ a posadit ho do basy,“ vzteká se Celente.„Nedostanete právníka, neplatí na vás habeas corpus – to je „zákon o zrušení práva“ podepsaný presidentem Obamou,“ zuří prognostik, když vysvětluje, že armádě je povoleno, „stejně jako gestapu“ zatknout kohokoli a rozhodnout o tom, že je protiamerický, nebo že spolupracuje s teroristy.

Gerald Celente říká, že celý finanční světový systém se rozkládá. Kolaps EU je nevyhnutelný a neexistuje „žádný způsob, jak ji zachránit. Pouze samotná G7 vstupuje do roku 2012 s dluhem v hodnotě 7,5 bilionu dolarů – jak tohle hodlají splácet?“ Deprese a recese, která pohltí celý svět, bude využita Spojenými státy, aby svalily vinu za krizi na „socialistické“ Evropany, domnívá se Celente.

Celý článek ZDE

Poznámka
Gerald Celente je uznávaným světovým prognostikem. To, o čem mluví, je obsahem proroctví z knihy Zjevení 13. kapitola. Zejména to, že Amerika bude významnou silou v dobách konce. Bude mít moc nutit obyvatele země k poslušnosti a vynucovat úctu první šelmě.
Proroctí  o Americe.

Předchozí článekTajemství tajných společností
Další článekBezpilotní letouny budou sledovat území nad USA i EU