Fox News: Popoví umělci se obrací k satanismu

155

Na Fox News vyšel 19. 4. článek o tom, že popoví umělci se obrací k satanismu. Důvod je prostý: zvýšení zájmu a větší prodej.

Fox News – 19. 4. 2012 – částečný překlad
Staré rčení Hollywoodu říká, že sex prodává, ale spotřebitel je jím už přesycen. Přichází něco ještě horšího, co má upoutat naší pozornost: satan.

Vystoupení Nicky Minaj v rámci Grammy obsahovalo exorcistické scény. Zatímco ho zejména náboženské skupiny označily za nevhodné, Nicky Minaj se podařilo vzbudit pozornost.

Nicky Minaj však nepřestává zásobovat trh stále něčím novým a dokonce prohlásila, že má v sobě démona, který se jmenuje Roman.

„Jmenuje se Roman. V podstatě duchovní postava je tady, protože byla povolána Romanovou matkou, aby se vrátila do běžného života“, řekla po Grammy. Měla jsem pro Romana vizi o vyřešení vymýtání. Lidé okolo něho o něm říkají, že není dost dobrý, protože není normální, a že není jako běžný Joe. Obávají se ho, protože nikdy neviděli někoho takového. Nejenže je úžasný,  je si jistý a nikdy nebude vymýcen. I kdyby ho polili svěcenou vodou, znovu povstane.“

A zatímco tato slova mohou znít temně a šíleně,  mohou i zvedat ze židle náboženské skupiny, Minaj masivně prodává. Její album „Pink Friday: Roman Reloaded“ minulý týden debutovalo s impozantním počtem 250.000 prodaných nosičů.

Ale vzývání satanismu není v hudbě nic nového a Minaj pokračuje v již vyjetých kolejích. Heavy metalové skupiny v 70. a 80. letech započaly tento trend satanistického marketingu. Zejména skupiny Black Sabbath, Motley Crue and KISS (Skupina KISS – Knights in Satans Service (rytíři v satanových službách – poznámka překladatale).

Mnoho muzikantů používá symbol paroháče na počest rock and rollu. Ale toto gesto symbolizuje rohy ďábla.  V hudebních klipech se také objevují další satanské symboly jako pentagram (pěticípá hvězda) nebo 666”, vysvětluje hudební editor Yahoo! Billy Johnson.
V 70. a 80. letech se symboly objevovaly především ve videích a na obalech hardcore rock and roll. Dnes jsou běžné v hip-hopu a R & B.

Např. Lady Gaga, často používá satanismus ve svých hudebních klipech, stejně jako Kanye West.
Celý článek na Fox News

https://www.foxnews.com/entertainment/pop-artists-turning-to-satanic-imagery-to-drum-up-controversy-sales-experts-say

 

Poznámka:
Samotný článek nepotřebuje přílišný komentář. Pouze si můžeme zopakovat, že satan pracuje prostřednictím hudby stále masivněji. Svého času (70. a 80. léta) to bylo zjevné pouze v určitých hudebních žánrech jako hard rock, heavy metal apod. Co je však nového, že projevy satana jsou zjevné i v populární hudbě – v masové oblasti hudebního průmyslu.

Víme, že satan a jeho andělé budou mít stále větší vliv na tomto světě, protože lidé stále více odmítají Boha, Jeho hodnoty a tím i Jeho přítomnost. Moc nepřítele bude nejsilnější právě těsně před druhým příchodem Ježíše Krista a to, čeho jsme svědky, je jedním z projevů masivního nástupu demonických sil.

Ať to zní jakkoliv depresivně, je to realita, se kterou se budeme setkávat všichni stále častěji na různých úrovních.

Dobrá zpráva na konec:
Ježíš Kristus je vítězem v tomto boji dobra a zla, je vítězem i nad satanem.  Chcete-li být chráněni před vlivem těchto temných sil, je jediný ochránce na celém světě:
tím je úžasný Bůh, Král králů a Pán pánů JEŽÍŠ KRISTUS.
Přimkněme se k němu, co nejvíce to jde!!!

Předchozí článekStovky delfínů záhadně uhynuly v Peru
Další článekČeši jsou největší „závisláci“ na světě, vedou v alkoholu i konopí