EU totalita a konec demokracie?

66

Více a více se ozývají hlasy upozorňující na fakt, že vývoj krize v EU není zdaleka pouhou náhodou, ale promyšleným plánem na jehož konci může být a zřejmě bude ovládnutí národních ekonomik členů EU a politického dění v členských státech potažmo celé Evropské unii.

Nabízíme několik článků, které se této problematice věnují.

Reformy.cz přinesly 19. 11. 2011 zajímavý článek s názvem:
EU totalita v trilaterálních rukou na spadnutí (Farage, ESM, NWO)
Tento článek naleznete na Reformy.cz

Nigel Farage: dosadili jste si svoje loutky

ESM


Výměna figur podle scénáře NWO
Ukázka z článku z osobního blogu Štěpána Pírka, spolumajitele firmy Colosseum, která patří mezi významné obchodníky s cennými papíry:

„Po přečtení dvou jmen čerstvých premiérů Řecka a Itálie mě zvědavost donutila si je trochu proklepnout. Bohužel, oba pánové bez jakékoliv pochybnosti zapadli do mozaiky, která se již delší dobu skládá.

Řecký premiér Lucas Papademos je bývalý viceprezident Evropské centrální banky, od roku 1998 je členem Trilaterální komise. Kdo o této organizaci neslyšel, velmi stručně jde o organizaci založenou Davidem Rockefellerem s oficiálním cílem sbližovat USA, Evropu a Japonsko. Její kritici často uvádějí, že jde o organizaci usilující o světovou vládu, tzv. nový světový řád (NWO), kdy národní státy budou vymazány, resp. potlačeny do role vazala a rozhodovat se bude na nadnárodní úrovni.

Italský premiér Mario Monti pracoval od roku 1995 do roku 2004 v Evropské komisi, je poradcem společnosti Goldman Sachs, členem výše zmíněné Trilaterální komise, kde je dokonce jejím evropským předsedou. Kromě toho je také členem skupiny Bilderberg, nikoliv však řadovým, ale dokonce členem Steering Committee této organizace, poměrně významného orgánu. Kdo nezná Bilderberg, může se celkem snadno s touto organizací seznámit, zpravidla však mimo oficiální tisk či média, která o této organizaci zásadně neinformují. Jejich pravidelné systematické mlčení je zvláštní vzhledem k tomu, že se na setkáních Bildegbergu pohybují lidé významu minimálně na úrovni světového fóra v Davosu.

Když si dosazení výše uvedených dvou figur spojíme se stále větším volání po politické unii v Evropě (Merkelová), je zřejmé, že strategie NWO pokračuje podle předem zvoleného plánu. Zda byla krize v Evropě uměle vyvolaná, nebo pouze přirozeně vznikla, není nyní důležité posuzovat. Důležité je, že poskytla přímo ideální půdu pro uskutečnění mnoha kroků, které by za „normálních okolností“ trvaly velmi dlouho, byly velmi obtížné nebo dokonce neuskutečnitelné kvůli odporu veřejnosti. Nyní jsou však události servírovány v podobě záchranných a neodkladných řešení a kdo by konec konců nechtěl být zachráněn, že?“ Celý článek zde.

Občania štátov EÚ budú financovať straty bánk
Rozhovor pro Projekt ARES poskytl jeden z nejvýznamnějších zahraničně politických komentátorů PhDr. Ľubomír Huďo, který působí jako redaktor zahraničního zpravodaje Slovenské televize, kde se v rámci své práce zabývá mj. současnou krizí v eurozóně.

Část rozhovoru:
Tvrdíte, že vlády členských štátov dostávajú finančnú pomoc od EÚ. Vlády členských štátov sú však nútené výmenou za pomoc robiť radikálne úsporné opatrenia, na ktoré doplácajú bežní občania a ide tu hlavne o záchranu francúzskych a nemeckých bánk z peňazí európskych daňových poplatníkov. Aké je potom ale riešenie, východisko z tejto krízy?

Celé toto riešenie je podľa mňa slepou uličkou. Finančná pomoc Grécku a iným štátom eurozóny, ktoré sú v kríze, je len ďalším zbytočným nalievaním peňazí európskych daňových poplatníkov do krachujúcich ekonomík. Finančnú pomoc poskytnutú v rámci Európskeho finančného a stabilizačného fondu Grécko nemôže nikdy reálne splatiť, keďže už teraz je značne zadĺžené. Myslím si, že to dopadne ako v prípade krajín tretieho sveta a veritelia odpustia Grécku dlhy. Avšak štáty, ktorým odpustia dlhy, sú potom zaviazané a poslušné svojim veriteľom. Práve o to ide, dostať Grécko a iné štáty pod kontrolu medzinárodných finančných skupín, ktoré budú určovať, čo má daný štát robiť a ako sa má vyvíjať jeho ekonomika. Osobne si myslím, že problémové ekonomiky ako Grécko nemajú inú možnosť, ako sa vrátiť k svojej pôvodnej mene. Je to jediná možnosť ako ovplyvňovať trhy a zvýšiť export. Podobne ako to robí Čína, ktorá podhodnocuje juan. Podhodnotením eura si Gréci nepomôžu, keďže jeho kurz neurčujú. Celý rozhovor ZDE nebo na tv INA

Velmi zajímavý článek na Zvědavec.org

Závěrem:
Princip, že dlužník se stává otrokem věřitele, je biblický. Když jsou však dlužníky celé státy, položme si otázku, kdo je věřitelem???

  • Přísloví 22:7
    Boháč panuje nad chudáky, dlužník se stává otrokem věřitele.

NWO, neboli Nový světový řád (Nová totalita) zatím prezentuje svůj politický a ekonomický rozměr. Ale má rozměr duchovní?

Předchozí článekObama: Amerika ovlivní uspořádání Asie a Tichomoří
Další článekNepřítel si připravuje cestu