Egyptská soška sa začala v múzeu otáčať

86

Sme.sk – 26. 6.  2013
MANCHESTER, BRATISLAVA. Múzeum v Manchestri má novú atrakciu. Malá asi 25 centimetrová egyptská soška sa sama od seba začala otáčať okolo vlastnej osi.

Vo februári si kurátor múzea Campbell Price všimol, že jedna zo sošiek vo vitríne bola trochu otočená. Vrátil ju na svoje miesto, soška však zmenila polohu aj nasledujúci deň. Toto sa opakovalo každý deň. Celá zpráva ZDE

Komentář
Již v několika zprávách jsme vás informovali o tom, že organizace Share international je jakýmsi zástupcem Maitréji, který je dle sdělení pana Creme (mluvčího této organizace), očekávaným Kristem.

Zpráva o sošce je zajímavé právě s ohledem na komentář výše uvedené organizace:

Citace z webu napojeného na Share international:
„K tomuto zázraku vydal Share International v červnu tiskovou zprávu č. 96. Uvádí se v ní, že tato 25 cm vysoká soška pochází z roku 1 800 př. n. l. a zobrazuje boha Osirise ─ boha podsvětí, o kterém se píše jako o jako ‘Pánu lásky’. Podle pana Creme je „pohyb této sošky zázrakem, vytvořeným Maitréjou, Světovým učitelem, který oznamuje jeho neprodlené vystoupení. Je to jeden z tuctů zázraků, jež se nyní objevují.“

Bible nás zcela zřetelně učí, že před příchodem skutečného Ježíše Krista přijde i falešný. Tato doba se velmi blíží a Maitréja je jedním z adeptů na falešného Krista.

Předchozí článekByl zde Ježíš? Poblíž Galilejského jezera objeveno město, o němž je záznam v Bibli
Další článekRusko znepokojuje myšlenka skandinávských poslanců legalizovat incest