Dcera zesnulé Whitney Houston: matka mi posílá signály

75

Dcera nedávno zesnulé zpěvačky Whitney Houston, devatenáctiletá Bobbi Kristina Brown, poskytla první rozhovor od smrti své matky.  Hovoří mj. o tom, že její matka s ní komunikuje ze záhrobí…

Oprah Winfrey, známá americká moderátorka a jedna z nejvlivnějších žen světa, vedla s Bobbi Brown rozhovor o mnoha věcech. Řeč samozřejmě přišla i na úmrtí její matky. Bobbi se svěřila, že s ní její mrtvá matka komunikuje ze záhrobí.

„Slyším její hlas, víte, v duchu mi říká: ‚Jdi dál. Jsem tu. Mám tě.‘
Je tu pořád se mnou. Stále ji cítím,“

Její matka jí prý také posílá signály: „v domě se rozsvěcí a zas zhasínají světla.“, říká Bobbi Brown.

Zdroje:
Nova.cz – Televizní noviny, 12.3. 2012 (9.50 min.)
nebo idnes.cz

 

Poznámka:
Co se to děje Bobbi Braun, s kým komunikuje, kdo zhasíná a rozsvěcí světla?

Co na to říká Boží slovo?

  • Kazatel 9:5 – 6
    Živí totiž vědí, že zemrou, mrtví nevědí zhola nic a nečeká je žádná odměna, jejich památka je zapomenuta. Jak jejich láska, tak jejich nenávist i jejich horlení dávno zanikly a nikdy se již nebudou podílet na ničem, co se pod sluncem děje.
  • Kazatel 9:10
    Všechno, co máš vykonat, konej podle svých sil, neboť není díla ani myšlenky ani poznání ani moudrosti v říši mrtvých, kam odejdeš.

Bible říká i na dalších místech, že člověk po smrti spí a čeká na vzkříšení.

Co na to říká Boží prorok Ellen Gould White?
Mnoho lidí se setká s ďábelskými duchy, kteří se jim zjeví v podobě jejich zesnulých příbuzných nebo přátel a budou hlásat naprosté bludy. Tito návštěvníci se budou dovolávat našich citů a konat zázraky, aby svá tvrzení doložili. Musíme být připraveni odolat jim pomocí Biblické pravdy, která říká, že mrtví nevědí nic a že tak se zjevují ďábelští duchové.
Celá kapitola knihy Velký spor věků ZDE (DOPORUČUJEME)

Viděla jsem, že satan má takovou moc, že nám může ukázat podobu nebo postavu našich příbuzných nebo přátel, kteří v Pánu zesnuli. Bude to vypadat tak, jako kdyby tito přátelé byli opravdu přítomni. Budou užívat slova, která použivali, když byli mezi námi i tón hlasu, jaký měli za svého života bude znít našim uším. … To vše bude konáno proto, aby byl svět polapen do léčky a uvěřil, že je to pravda…
…Viděla jsem s jakou rychlostí se tento blud šířil…
EW, Rané spisy262

V souladu s biblickými texty je tedy jasné, že Bobbi komunikuje s démonem, ne se svou matkou. Je to podvod, kterým padlí andělé (vedeni svým mistrem satanem) svádí celý svět. A jejich projevy budou stále silnější a patrnější.

Jedinou ochranou před těmito vlivy a jedinou cestou do věčného života je

Syn Boží, Ježíš Kristus!

Pouze On je ta cesta, pravda a život!

Foto: repro foto Nova

Předchozí článekSlábnoucí magnetické pole Merkuru dobře zapadá do kreačního modelu
Další článek2011 – rok plný zemětřesení