Čip pod kůží: reálná budoucnost platebního styku

80

Další „lahůdka“ především pro odpůrce „konspiračních teorií“. Předseda  Združenia pre bankové karty SR Ivan Kubaš poskytl rozhovor pro slovenský deník Pravda. Hovoří v něm mj. o budoucnosti platebního styku:

>>Ivan Kubaš z VÚB Banky však pri očakávaniach budúcnosti ide ešte ďalej. „Možno budeme mať čip určený na platenie implantovaný priamo v koži,“ odhaduje Kubaš. To je však ešte stále otázka vzdialenejšej budúcnosti. Pred implantáciami prvých pokročilých čipov totiž bude potrebné vyriešiť otázky, ako zabezpečiť, aby neboli porušované základné ľudské práva a slobody.

Takéto čipy by totiž bolo možné využiť nielen na ukladanie dát o platobných kartách či s dôležitými informáciami o vlastníkovi, ale aj na sledovanie pohybu ľudí či zvukov v okolí čipu.<<
Celá zpráva ZDE

Ivan Kubaš pracuje pro VÚB Banku a v červnu 2012 byl zvolen předsedou Sdružení pro bankovní karty SR. Viz zpráva: Združeniu pre bankové karty začal predsedať Ivan Kubaš

Poznánka:
Bůh skrze Bibli varuje lid, že přijde politické zřízení, které bude mít moc zamezit nakupování a prodávání lidem, kteří nebudou poslušni jeho požadavkům.

  • Zjevení 13,16-17
    A nutí všechny, malé i veliké, bohaté i chudé, svobodné i otroky, aby měli na pravé ruce nebo na čele cejch, aby nemohl kupovat ani prodávat, kdo není označen jménem té šelmy nebo číslicí jejího jména.

 

Předchozí článekV Rusku se šíří panika z konce světa, zasáhnout už musel ministr i parlament
Další článekCenzura internetu je o krok blíž, vlády mohou šmírovat i šifrovaný obsah