Bůh stvořil USA, aby vládly světu, hlásal prezidentský kandidát

112

Idnes.cz – 7. října 2011
Republikánský favorit pro nadcházející prezidentské volby Mitt Romney v pátek při svém projevu zvolil ráznou rétoriku podobnou výrokům exprezidenta George Bushe. Prohlásil, že USA jsou tady, aby vládly světu, nebo to udělá někdo jiný. Současný prezident Obama prý vliv země ve světě oslabil.

Pro svůj první velký projev o zahraniční politice si Romney vybral vojenskou školu v Charlestonu v Jižní Karolíně. „Bůh nestvořil tuto zemi, aby byla národem souputníků,“ prohlásil Romney obklopen mladými budoucími důstojníky. „Amerika musí řídit svět, anebo to učiní někdo jiný,“ zdůraznil.

Kritizoval i současnou vládu. Podle něj za vlády prezidenta Obamy pokleslo hospodářství, obrana i americké hodnoty. „Pokud nechcete, aby Amerika byla největší zemí světa, nejsem vaším prezidentem. Máte toho dnešního,“ řekl Romney a dočkal se velkého potlesku.

Romney ujistil, že pokud bude zvolen, zasadí se o rekonstrukci amerického hospodářství a zvrátí masivní rozpočtové škrty prezidenta Obamy v oblasti obrany. „Spojené státy si musí vždy zachovat svou vojenskou nadvládu, aby odradily potenciální agresory a bránily své spojence,“ dodal.
Celý článek na idnes.cz

Poznámka:
Z hlediska biblických proroctví se nejedná o překvapující zprávu. V knize Zjevení jsou USA popsány takto:

  • Zjevení Janovo 13:11
    Vtom jsem viděl jinou šelmu, jak vyvstala ze země: měla dva rohy jako beránek, ale mluvila jako drak.

 

Předchozí článekAmerikou se šíří protesty proti finanční elitě
Další článekOkultní symboly 5 – Blesk