Britský premiér říká, že „nenásilný extremismus“ musí být vymýcen stejně jako ISIS

9

David Cameron řekl OSN, že „nenásilní extrémisté“ jsou zrovna tak nebezpeční jako terorismus a musí se vymýtit za použití všech prostředků, které má vláda k dispozici. Jako příklad takového extremismu, se kterým je nutno zacházet podobně jako s ISIS, zmiňoval mj. hledače pravdy o 11. září a 7. července.

Několik úryvků z projevu:

„Musíme porazit tuto“ ideologii „, ve všech jejích FORMÁCH pokoutné lži, že (útoky) 11. září nebo 7. července byly zinscenovány Musíme se vypořádat se všemi formami extremismu

Musíme odstranit nelegální“ materiály on-line musíme zastavit nenásilné extrémisty z podněcování k nesnášenlivosti musíme se ohradit proti proroctví o globální válce náboženství Tyto věci jsou nesmysl musíme být zapojení v co nejširší možné koalici zemí v tomto mezinárodním úsilí Čelíme zlu, proti kterému se musí celý svět sjednotit.

Ve světle tohoto projevu je zřejmé, že nepohodlné biblické pravdy (stvoření v 6 dnech, identita první nebo druhé šelmy, Boží postoji k homosexualitě, nebo fakta o skutečném Božím dnu odpočinku…) mohou být velmi rychle označeny za extrémistické a netolerantní.

To se již také stalo, kdy britská ministryně školství Nicky Morgan, Cameronova kolegyně z vlády, ve svém proslovu nepřímo označila biblickou zprávu o stvoření za náboženský „extrémismus“

Nová „hrozba terorismu“ je plánem satana, jak ještě rychleji sjednotit svět proti Boží pravdě, která bude chápána jako netolerance“ a překážka pro světový mír a jednotu.

Zdroje: AC24, Global Research