Nepřítel si připravuje cestu

63

Žijeme ve společnosti, která stále více odmítá jediného živého Boha – Stvořitele, Ježíše Krista a jeho hodnoty. Ale neodmítá duchovní rozměr existence. Dokonce to vypadá, že se duchovní zážitky stávají běžnou součástí našich životů. O jaké duchovní síly se však jedná?

S nadpřirozenými (v tomto případě spiritistickými) projevy se můžeme setkat jak v reálném životě, tak např. ve filmové a reklamní tvorbě. Vrchním režisérem těchto projevů není nikdo jiný než satan. Pomalu, ale jistě tak veřejnosti podsouvá své „pravdy“. Důvod je stejný jako vždy – oklamat a svést.

Novinky.cz – 22.11.2011
Duch mrtvé holčičky z reklamy na mobil děsí děti
Nová reklama na britského giganta v oblasti mobilních telefonů, Phones4u, je pro děti příliš děsivá. Vystupuje v ní totiž duch mrtvé dívky. Po záplavě stížností se proto reklama inspirovaná hororovými filmy stala předmětem vyšetřování specialistů na standardy v reklamní tvorbě.

Na krátkém videu se objevuje duch mrtvé dívky, který straší ženu v podzemní garáži. Nakonec se jí nalepí na okýnko a s mobilním telefonem v ruce začne lákat na výhodnou cenu telefonu Samsung Tocco Icon. Poté se objeví slogan „Propásnete-li naše výhodné nabídky, budou vás pronásledovat“. Celá zpráva ZDE

Novinky.cz – 23. 11. 2011
Britskou důchodkyni trápí osahávací duch. Připomíná prý chobotnici
Třiasedmdesátiletá žena z britského Herne Bay v hrabství Kent přišla s příběhem, ze kterého mrazí. Doris Birchová má prý v domě ducha, který ji osahává. „Je to jako chobotnice, která mě ohmatává,“ běduje postarší žena, která si prý velmi dobře uvědomuje, že její příběh zní bláznivě.

„Ležela jsem v posteli a najednou jsem ucítila ten děsivý pár rukou. Šíleně jsem okolo sebe začala kopat a duch zmizel,“ popsala nepříjemné chvíle Birchová, která se dříve živila jako asistentka v pečovatelském domě…  Celá zpráva ZDE

Podobných článků o sílícím vlivu satana je k dispozici celá řada. Např.:
Satan na internetu zvýšil poptávku po vymítačích ďábla

Závěrem:
Bible hovoří o tom, že před druhým příchodem Pána Ježíše Krista budeme svědky aktivity Božího nepřítele – satana. Projevy jeho moci se budou stupňovat, čímž si mj. připravuje půdu pro svůj finální podvod, kdy napodobí příchod Ježíše Krista, aby svedl mnohé.

Spiritismus a okultismus jsou jedny z jeho základních zbraní proti lidem, aby je oklamal. A daří se mu. Víra, že po smrti člověka jeho duše putuje někde po světě, nebo se transformuje do jiné bytosti, zcela odporuje oběti Pána Ježíše Krista. Proč by musel Bůh přijít jako člověk na tuto zemi a umřít za naše hříchy, kdyby existovala jiná cesta k věčnému životu?

Jedinou ochranou před svody a nástrahami satana je Pán Ježíš Kristus a Jeho slovo Bible:

  • Efezským 6:11-18 
    Oblecte plnou Boží zbroj, abyste mohli odolat ďáblovým svodům. Nevedeme svůj boj proti lidským nepřátelům, ale proti mocnostem, silám a všemu, co ovládá tento věk tmy, proti nadzemským duchům zla. Proto vezměte na sebe plnou Boží zbroj abyste se mohli v den zlý postavit na odpor, všechno překonat a obstát. Stůjte tedy `opásáni kolem beder pravdou, obrněni pancířem spravedlnosti, obuti k pohotové službě evangeliu pokoje´ a vždycky se štítem víry, jímž byste uhasili všechny ohnivé střely toho Zlého. Přijměte také `přílbu spasení´ a `meč Ducha, jímž je slovo Boží´. V každý čas se v Duchu svatém modlete a proste, bděte na modlitbách a vytrvale se přimlouvejte za všechny bratry i za mne,
Předchozí článekEU totalita a konec demokracie?
Další článekProjde zákon umožňující armádě zatýkat a věznit americké civilisty?