Bouře, lijáky a tornáda zuří v části západní Evropy

87

Po období veder postihly v noci na sobotu mnohé oblasti Francie, Belgie a Nizozemska silné bouřky. Provázely je vichry o rychlosti i přes 100 kilometrů v hodině a vydatné lijáky. Na některých místech bouře řádily i během soboty. Někde byla narušena doprava a v Nizozemsku padající stromy zabily řidiče a zranily další lidi.  Celá zpráva ZDE

 

Komentář
Pravděpodobně už nikdo nepochybuje o tom, že globální počasí se mění a není to zrovna k lepšímu.
Ukázka z knihy, která byla napsána před 100 lety autorkou Ellen White, poodhaluje důvody:

Satan se lidem představuje jako velký lékař, který umí vyléčit všechny jejich nemoci, přitom však nemoci a neštěstí přináší, až se celá velká města mění v trosky a poušť. Působí i dnes. V neštěstích a pohromách na moři i na souši, ve velkých požárech, v pustošivých vichřicích, v hrozných krupobitích, v bouřích, zátopách, záplavách, zemětřeseních, na všech místech a tisícerými způsoby projevuje svou moc. Ničí úrodu, což má za následek hlad a bídu. Znečišťuje vzduch smrtelnou nákazou a tisíce lidí pak umírají. Tyto katastrofy budou stále častější a rozsáhlejší. Rány přijdou na lidi i zvířata. „Truchlit, vadnout bude země… Nejvznešenější z lidu země budou chřadnout. Zhanobena je země svými obyvateli, neboť přestoupili zákony, změnili nařízení, porušili věčnou smlouvu.“ (Iz 24,4.5)

Tato kniha ale především odkrývá podrobnosti toho nejkrásnějšího okamžiku v dějinách padlého lidstva a tím je slavný příchod Ježíše Krista. Můžeme se těšit na novou zemi, na které už nebudou žádné vichřice, bouře, žádné zlo… Zajímá vás více? Přečtěte si online, nebo zdarma objednejte:

Celá kapitola/kniha online
Možno také zdarma objednat

Předchozí článekZa posledních 30 let výrazně přibylo povodní
Další článekNový světový řád – Prof. Dr. Walter Veith