Bill Gates chce omezit záření slunce

256

Poručíme větru, dešti! To už jsme tu měli, jenže tyto touhy nijak neskončily, ale naopak díky moderním technologiím nabývají na ještě větším rozsahu.

Miliardář Bill Gates finančně podporuje vývoj technologie stmívání slunce, která by potenciálně odrážela sluneční světlo z atmosféry Země, což by vedlo k globálnímu ochlazení. Experiment, který zahájili vědci z Harvardské univerzity, si klade za cíl zkoumat toto řešení rozprašováním netoxického prachu uhličitanu vápenatého (CaCO3) do atmosféry – aerosol odrážející slunce, který může kompenzovat účinky globálního oteplování. Tato zpráva vyšla na serveru Forbes.

Zdá se že Bill Gates vstoupil nejen do oblasti globální vakcinace, ale také do oblasti globálního geoinženýrství. Snaha práškovat vrstvu stratosféry proto, aby se odklonila část slunečního záření zpět do vesmíru a tím se dosáhlo částečného ochlazení, je něco nebývalého.

Z biblického hlediska je tato aktivita vlastně snahou „vylepšit“ to původně dokonale stvořené pro zmírnění dopadů lidského zacházení s přírodou. Nikdo ale neví, co takovýto zásah může způsobit jak s ekosystémem, tak s atmosférou.

V této souvislosti je zajímavé si připomenout, že posledních sedm ran, které na tento svět dopadnou před návratem Ježíše Krista bude mít absolutně destruktivní vliv. A jedna z těchto ran se týká slunce:

Čtvrtý anděl vylil svou nádobu na slunce: a byla mu dána moc spalovat lidi svou výhní. Lidé hynuli nesmírným žárem a proklínali Boha, který má moc nad takovými pohromami; ale neobrátili se, aby mu vzdali čest.

ZJEVENÍ 16,8-9 

Nevíme, co se přesně stane, ale současně se nedá vyloučit, že tato čtvrtá rána (stejně jako první tři) mohou být důsledky lidského zacházení s naší planetou, které Pán Bůh nebude nějak mírnit a nechá je plně dopadnout. Pokud narušíme ochranný obal planety (známe u ozónových děr), může dojít přesně k tomu, co popisuje čtvrtá rána. Jedná se však o jedno z možných vysvětlení.

Důležitou zprávou je, že všichni, kdo se rozhodnou patřit Ježíši Kristu, budou vlivu těchto posledních ran uchráněni.


Zdroj: Forbes.com, Foto: Pexels, screenshot Forbes

Předchozí článekNa západním pobřeží USA uhynuly stovky velryb šedých
Další článekStav po smrti – čemu věříte