Bachmannová k migraci muslimů: „je to plánovaná invaze ke zničení západního křesťanství“

12

Ve společnosti sílí napětí mezi mezi zastánci a odpůrci migrace. A to i z důvodu, že se začínají projevovat odvrácené strany migrace. Zřejmě nikdo nepochyje o tom, že část lidí skutečně utíká před válkou a násilím. A to nejen matky s dětmi a staří lidé… Těmto lidem je rozhodně třeba pomoci. Ale co ti další? Proč je mezi migranty více mužů, dokonce mladých?

Jde v naprosté většině o mladé, ostříhané kluky, vidíme, jak někteří z nich kouří nebo telefonují. Prof. Pafko

Prof. Pafko říká: „Když se na ně díváte v televizi, vidíte sedmdesát pět až osmdesát procent mužů a jen zbytek žen, občas kamera ukáže ženu s dítětem v náručí. A jsou ti muži, kteří jsou na pochodu Evropou často tři týdny, zarostlí a špinaví? Jde v naprosté většině o mladé, ostříhané kluky, vidíme, jak někteří z nich kouří nebo telefonují. Když sleduji, že naprostá většina imigrantů jsou mladí, zdraví muži, přemýšlím o tom, kdo se v jejich zemích zlu postaví, když tihle všichni odejdou? Ženy, které tam zbyly? Ty se asi na odpor nepostaví.“ Celý rozhovor ZDE

Toto video pořídila maďarská policie a pravděpodobně ho v médiích neuvidíte. Stojí za to se na něj podívat.

Zajímavý je komentář Mgr. Jiřího Kobzy – českého diplomata, který žil 11 let v Iránu, Jemenu a Egyptě:

Uvědomte si prosím, že podle Koránu, jako nevěřící jste jenom jejich služebníci a cokoliv pro ně uděláte, cokoliv jim dáte, je z jejich strany považováno za pouhé splnění vaší povinnosti jako otroka svým pánům. Vaše soucitnost a milosrdenství je chápáno (a interpretováno) Koránem, jako výraz ponížení, podřízenosti a přiznání nadřazenosti muslimů ostatním lidem. Čím lépe a více jim sloužíte, tím více jich bude chtít přijet a užít si dobrovolných otroků(a zejména otrokyň). Od malička je to takto učí. Věří tomu. Po příchodu do Evropy se vaší dobročinností v jejich očích toto učení jenom potvrzuje. Pochopte konečně, že v jejich očích nejste nic víc, než otroci poslaní od Alláha, aby jim sloužili na jejich ceste k islamizaci západu, což tak ochotně a s nadšením děláte. Tak už toho propána vy naivkové nechte, dostanete nás všechny do maléru! Zdroj ZDE
Ne všichni do Evropy přicházejí s tímto pohledem na věc, ale někteří zřejmě ano.

Je to vážnější

Problematika je tedy vážnější, než by se na první pohled zdálo a je zcela pochopitelné, že se začínají ozývat hlasy proti bezbřehému přijímaní kohokoliv: Ministr Chovanec to vyjádřil slovy: „Ne každý je v Evropě vítán…Zdroj

Celá řada lidí také mění na události názor. Mezi nimi i známý český fotograf Šibík, který říká:

„Když řekl (prezident Zeman), že uprchlíci mohou být infiltrováni islamistickými zabijáky, říkal jsme si, že je to blbost, protože ti se sem dostanou jinak, jednodušeji. Nicméně jsem se mýlil. Bohužel měl pravdu Zeman, kterého nemám tak rád.“ Zdroj

Před několika dny se nebála okomentovat situaci také Michele Bachmann, bývalá členka Sněmovny reprezentantů USA. Mj. řekla, že:

Migrace muslimů, nemálo z nich je radikalizovaných, do Evropy a Spojených států je „plánovanou invazí“ za „zvláštním účelem zničení západní křesťanství„...

Migrace muslimů je „plánovanou invazí“ za „zvláštním účelem zničení západní křesťanstvíMichele Bachmann

Současně zdůraznila, že není vidět tuto masovou migraci do Ruska nebo do Číny. „Všichni zamířili k západnímu křesťanstvu.“ Článek ZDE.

Tuto myšlenku zastává také Benjamin Kuras, který říká, že: Migrace muslimů do Evropy je plánovaná akce a byla domluvena v roce 1995. Zdroj ZDE

Michele Bachmann

Michele Bachmann nikdo asi nebude podezírat z toho, že odmítá migraci jako takovou. Sama pochází z rodiny norských imigrantů. U osoby Michele Bachmann je třeba se však na chvíli zastavit.

Tato bývalá kandidátka na prezidenta USA vystoupila z Luteránské církve Salem v Minnesotě  21. 6. 2011 – tedy několik dnů před tím, než oficiálně potvrdila svou kandidaturu na post amerického prezidenta. A důvod?

Některá média jako The Washington Post, nebo CBS zmiňují mj. skutečnost, že zmíněná církev je kritizována za to, že papežský systém označuje za antikrista a homosexualitu za hřích.

Michele Bachmannová byla se svým manželem více jak 10 let členkou této církve a nechala se slyšet, že názor na papežství rozhodně nesdílí a není pro ni středem víry.

Zajímavou souvislostí je, že tato žena byla jedním z kandidátů, kteří vyzývali americké duchovní k získání většího vlivu na americkou vládu. Článek na toto téma s názvem „Duchovní v USA vyzváni k získání většího vlivu na americkou vládu“ jsme přinesli 17. 4. 2011.

Zpět k migraci

Biblické proroctví hovoří o tom, že těsně před druhým příchodem Ježíše Krista bude svět zmírat strachy před tím, co přichází na svět.

  • L 21,26  Lidé budou zmírat strachem a očekáváním toho, co přichází na celý svět.

Ať je masivní příliv uprchlíků důsledkem dění na africkém kontinentu, anebo plánovanou invazí, výsledek je stejný. Zásadně ovlivňuje dění v Evropě a zřejmě i v USA a vzbuzuje logicky obavy. Dokonce obavy ze zničení západního křesťanství. Obavy, které mohou vést k ještě více vyostřené náladě, k ochotě vzdát se části svobod výměnou za pocit bezpečí a k potřebě sjednocování za účelem ochrany.

Nebojme se o tom mluvit

Nebojme se i k takto citlivým tématům vyjadřovat. Je to naše právo. Listina základních práv a svobod v článku 17 říká:
(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.
(3) Cenzura je nepřípustná.