Ahmadínežád opět volá po novém světovém řádu

86

Světová i česká média informovala, že íránský prezident Mahmúd Ahmadínežád v rámci svého projevu v OSN opět volá po novém světovém řádu. Ahmadínežád po něm sice volá již poněkolikáté, ale poprvé můžeme podobné volání po novém světovém řádu slyšet z médií takto masivně.


Novinky.cz

Marxismus i kapitalismus jsou zdiskreditované ideologie a je potřeba vytvořit nový světový řád založený na spolupráci a harmonickém soužití. V projevu na 67. Valném shromáždění OSN v New Yorku to ve středu řekl íránský prezident Mahmúd Ahmadínežád.
Celá zpráva ZDE

Zprávu v ČR přinesla celá řada médií. Např.: Denik.cz, Ceskenoviny.cz, Česká televize nebo Hospodářské noviny (iHNed).

Poznámka:
Ještě před nedávnem by byla zmínka o novém světovém řádu v hlavních médiích téměř nemyslitelná a mohli bychom ji zaslechnout spíše jako kuriozitu. Řada lidí by jí považovala za konspirační teorii.

Co se ale změnilo, že zprávu obsahující slovní spojení „nový světový řád“ najednou přináší mnohá média? Např. ve středu 26. 9. okolo 20. hod. jste mohli tuto informaci zachytit na ČT 24, píší o ní hlavní deníky a to včetně ekonomicky zaměřených Hospodářských novin (IHned).

Poselství je zřejmé: zvykejme si! Podobných hlasů bude stále více a na konci bude něco velmi nepěkného. Teď jsme na to postupnými krůčky připravováni. Bible tuto skutečnost popisuje v knize Zjevení 13. kapitole.

Samotný Bůh nás skrze Bibli varuje před tím, co se bude dít. A také nám dává informace, jak to zvládnout: nespoléhat na sebe, nestálé politické systémy, nebo ekonomickou soběstačnost. Jediný spolehlivý průvodce tím, co přichází na tuto zem, je JEŽÍŠ. Znáš Ho?

Předchozí článekRok 2011: rekordní počet distribuovaných Biblí
Další článekDestrukce evropské demokracie je v poslední fázi, varoval Klaus